ЯК ПРОЙШЛА
Summer School'24
1 об'єкт
Kaohsiung Port Terminal by Reiser+Umemoto
7 програм
Зв'язка Revit + Rhinoceros + Grasshopper + Enscape + Photoshop + Twinmotion + Blender
50 годин
Понад 50 годин відео занять, які доступні студентам після школи та 13 годин лекцій відомих українських архітекторів.
1 екскурсія
до UNIT.Home, котру нам провів один із авторів проекту - Дмитро Васильєв Archimatica.
Що ми робили на Літній школі 2024?
Rhinoceros
Відтворення геометрії оболонки: побудова кривих та їх редагування, робота з інтерполяцією кривих, робота з пов'язаною геометрією (історією), динамічна зміна геометрії, створення об'єму.
Revit
Вивчення базових понять BIM проектування: відтворення геометрії будівлі, комбінування прямих та криволінійних форм, створення адаптивних елементів, оформлення креслень
і створення Build-up схем.
Grasshopper 3d
Базові навички скриптування, комбінування прямих та криволінійних поверхонь,
розбивка геометрії на панелі,
робота з модульними масивами, знайомство
з плагінами LunchBox і Weaverbird.
Enscape3d
Налаштування сцени, матеріалів, освітлення. Скатеринг та всі необхідні навички для створення візуалізації будівлі.
Twinmotion
Створення відеообльоту та проходок
для презентації готової моделі.
Анімація людей, природи, транспорту.
Blender
Налаштування камери, освітлення і матеріалів, також робота з Geometry nodes для створення параметричної анімації будівлі.
AI workshop
Постобробка та редагування фінального результату за допомогою різних Штучних інтелектів.
Як проходила літня школа 2024?
Запрошені лектори
Професіонали світу архітектури, які ділилися своїм досвідом на щоденних вечірніх лекціях.
  • Григорій Зотов
    Засновник архітектурної студії Architectural Prescription в Амстердамі. Його напрями роботи – це урбаністичне та архітектурне проектування. Працював у таких фірмах як BIG, Zotov & Co, Office for Metropolitan Architecture (OMA), UNStudio, CIE.

    Розповів про досвід роботи за кордоном і у нас та поділився баченням архітектури України після війни.
  • Євгеній Кучмін
    Архітектор balbek bureau
    Магістр архітектури, в 2018 році доєднався до 2b group.
    Пройшов шлях від стажера до тім ліда. Приймав участь в проектах KYIV FOOD MARKET, Молодість, This is pyvbar podil, Protagonist та інші.

    Поділився своїм досвідом "з чого почати, в який бік дивитися та яких помилок не допускати".
  • Дмитро Васильєв
    Cпівзасновник та головний архітектор «АРХІМАТИКА»
    У 2005 році спільно з архітектором Олександром Поповим заснував проектну групу «АРХІМАТИКА». З моменту заснування компанії, Дмитро Васильєв – головний архітектор проектної групи, а також автор багатьох знакових об'єктів нашої країни: "Комфорт Таун", "Файна Таун", ТРЦ "Республіка", архітектурних рішень екстер'єру "101 TOWER", "Гімназія А+" та інші.

    Провів екскурсію в Житловому кварталі UNIT.Home
  • Анна Іскіердо
    Співзасновниця та креативна директорка АІММ
    у 2014 році разом з Максимом Мятко заснувала архітектурну компанію АІММ. Основна компетенція - головний архітектор проектів, керівник креативного відділу, лектор. Спеціалізується на проектуванні технологічно складних об'єктів, працює з соціальними проектами, ініціатор кампанії "Крила архітекторів".

    Анна розповіла про свій шлях від першого інтерʼєру для близької родички до співвласниці успішного бюро. А ще Анна розповіла про «Крила архітекторів»: вже більше 350 архітекторів і дизайнерів приєдналися до кампанії, допомагаючи збірати кошти на FPV дрони.
  • Анастасія Шикула
    Засновниця SMM агенції у ніші нерухомості
    Більше 4 років працює в маркетингу нерухомості: розбудовувала відділи маркетингу для компаній з ремонту та дизайну інтерʼєру, разом з командою створювала контент для великого київського забудовника.
    Знає зсередини цю нішу, тому окрім знань з маркетингу поділилася конкретними кейсами, які працюють для цього ринку, розповіла чого краще не робити. Допомогла розібратися з тим, як виділитись серед конкурентів, яку стратегію для соцмереж обрати та як все це запакувати у цікавий аудиторії контент.
Роботи учасників SS'24
Які відео вийшли в учасників SS'24?
Цікаво подивитись Літні школи попередніх років?
Відгуки учасників SS'24
  • Юлія Кіцера
    Дуже важко)) але дуже цікаво. Насправді я не очікувала, що мені аж так сподобається, бо їхала сюда, щоб зрозуміти чи точно я готова займатися архітектурою, і дійшла до того, що таки так, тому дуже вам за це вдячна :) Тому як просили більше конкретики, то можу сказати точно, що інформація подається дуже чітко, (інколи занадто швидко, але ви одразу зупиняєтесь по проханню). Rhino звісно закохав в себе, дуже крута програма і ще крутіша подача) Лектори також класні, дуже рада, що вийшло послухати таких людей), єдине, що мені не сподобалась лекція про розкрутку в соц.мережах, просто не близька мені тема і подача. Ще раз дуже-дуже вам дякую за те, що ви робите такий розкішний проект❤️ (далі за планом купую курси)
    https://www.instagram.com/
  • Надія Кудасюк
    Загалом я хочу спершу подякувати вам за те, що дали можливість навчання у вас. Дякую, що повірили у моє портфоліо. Для мене літня школа стала новим досвідом. За цей короткий проміжок часу здобула базові навички у тих програмах, які ніколи не відкривала, до цього. (За винятком вступних уроків) Відверто кажучи було складно, але і цінно. Я щиро дякую дівчатам-волонтеркам, які ледь не кожні 15 хв підходили і допомагали, а особливо Діані. Дякую усім лекторам за терпіння і бажання пояснювати декілька разів ті ж самі дії, щоб усі точно зрозуміли. Щиро кажучи я неймовірно щаслива, що цей тиждень провела серед таких мотивованих, цілеспрямованих людей, як ви!Бажаю вам ще більше крутих студентів і радісних емоцій від їхніх успіхів. Дякую
    https://www.instagram.com/
  • Анна Клименко
    Загалом курс був корисним, зокрема з точки зору ознайомлення з функціоналом. Лише за тиждень я змогла ознайомитися з великим набором інструментів, який дозволить мені реалізувати свої ідеї значно швидше ніж раніше. Незважаючи на те, що я не архітектор за спеціальністю та вперше бачила більшість програм, мені вдалося виконати більшу частину роботи. Однака варто бути готовим до великого навантаження під час занять та поза ними. Побажання: - можна було б додати розбір будівлі на початку курсу, для того щоб сформувати загальну картину того, що ми маємо зробити - конспекти з командами, які використовувалися в роботі, особливо в грасі!
    https://www.facebook.com/
  • Вероніка Сумченко
    Завдяки in.Lab Summer School була можливість опанувати великий обʼєм програм. Найцікавіше і найперспективніше, на мій погляд, це кейс по grasshopper. Також, на мою думку, даний кейс є найскладнішим. Єдина проблема - курс викладався місцями надто швидко і не в усі деталі була змога поглиблитись. Відмічу, що я по-новому поглянула на Enscape, бо раніше він мені сильно не подобався, бо не дозволяє достатньо працювати з текстурами. Rhino та Revit на сьогодні для мене не являються базою, яку повинен знати архітектор, щоб в свої задуми. Дана база чудово вдається на курсі. Важко опанувати було Blender, бо це єдина програма з якою я була зовсім незнайома. Хочеться подякувати лекторам та викладачам школи за чудову роботу. Особливо цікаво було дивитись приклади проектів лекторів та досвід керівництва AIMM. Промова досить мотивуюча, саме такого дуже не вистачає у професійній бульбашці для студентів. (не самих учнів, а подача. На мою думку, це був спітч, не як зазвичай “про проекти”, а про складності на шляху).
    https://www.instagram.com/
  • Іван Ткаченко
    Я ще 2 роки тому хотів потрапити до літньої школи. Дуже сподобалося навчання. Куратори, лектори і волонтери були максимально залучені в процес і добре попрацювали. Я на жаль мав слабку попередню підготовку тому постійно не встигав за темпом, але мені максимально допомагали за що окрема ПОДЯКА.
    ⦁ Revit+
    ⦁ Rhino +
    ⦁ Grasshopper +
    ⦁ Blender - не зрозумів навіщо він (як на мене складно, а результат так собі)
    ⦁ Twinmotion - SUPER!!!
    ⦁ Ai-цікаво
    Хочу і буду застосовувати навички роботи в програмах і як мінімум через 1р мати 1 реалізовану споруду. 1 реалізований ландшафтний проект. Дуже вдячний всій команді. (Щоб потрапити мені все-таки не шкода було лишити мій проект існуючий, який зараз реалізується) хоча це дуже дорого по часу і сезон.
    Окрема подяка за лекторів і екскурсії!
    https://www.facebook.com/
  • Юлія Попова
    По-перше, мені сподобалося в in.Lab Summer School 2024.
    Цікавий масштабний проєкт, викладачі чітко викладали інформацію, відповідали на всі запитання. Сподобалось організація навчального процесу і загалом вся команда.
    По-друге, так, іноді було зашвидко, особливо Grasshopper, хотілося б більше часу на засвоєння базових команд. Але такий швидкий темп був дуже корисний.
    Дуже сподобалися всі лектори і лекції, про SMM трішки менше, крута виїзна екскурсія. Дякую всій команді і викладачам за насичений тиждень і пророблену роботу.
    https://www.instagram.com/
  • Ілона Андрущенко
    Коли я записалась на курси in.Lab, я зовсім не розуміла що очікувати від цих курсів. Але з першого дня я зрозуміла, що це мега круті курси і що я вийду зі знаннями декількох програм. Було важко :) Дуже! Але зараз я щаслива, що тепер вмію на середньому рівні зробити проект.! Максимально! Круті та цікаві лекції, після яких я йшла додому повна мотивації. Лектори допомогли зрозуміти в якому напрямку розвиватись далі і не боятись. Лектори зі школи теж дуже круті, в яких сталеві нерви :) Все чітко та зрозуміло пояснили, також дякую волонтерам… На мою думку, мінусів немає, Незважаючи на погоду, вимкнення світла, мені все сподобалось. Я не помилилась з вибором курсів (перших:)) Дякую!
    https://www.facebook.com/
  • Артем Тменов
    Мабуть одне із найкращих рішень, як можна було провести літній час. Оскільки за курс зміг підтягнути знання в таких програмах як Blender, Revit, Enscape, Twinmotion, та вивчити базу роботи у Rhinoceros. Особливо сподобалась дружня атмосфера, що панувала у стінах школи; як Кирило чи Георгій давали приколи від яких дійсно було смішно та які відволікали від важкої роботи. Цікавою частиною кожного дня школи звісно були лекції, найбільше запам’ятались лекція від Григорія Зотова, де він розповів про свій досвід та надихнув на створення якісної архітектури; та від Анни Іскіердо не менш цікавою та мотивуючою історією до змін.Також головною проблемою цьогорічної школи стали відключення електроенергії, бо домашку робити треба, а часу як немає. Загалом, велике дякую за цю школу In.Lab.
    https://www.instagram.com/
  • Ірина Біла
    Я надзвичайно рада, що записалася на Summer School 24 від in.Lab. Це принесло мені безліч емоцій за один тиждень. Було водночас і складно і весело, повчально, а головне дуже цікаво та ефективно. Я дізналась більше про програми і хочу надалі продовжувати прокачувати свої скіли. Основна складність була в обмеженні часу на розуміння того які інструменти використовувати. Найбільше мені сподобалась екскурсія по житловому комплексу Unit Home та лекція від Анни Іскіердо та Григорія Зотова. Хочу подякувати усім хто нас навчав та допомагав особливо за розрядку жартами, які трохи відволікали від стресу.
    https://www.instagram.com/
  • Вероніка Рябець
    Загальні враження про курс - програма дійсно інтенсивна, дуже багато матеріалу, лектори якісно та цікаво пояснювали усю інформацію, але особисто мені занадто складно вчасно повторювати усі дії через те, що ріно та грас були для мене абсолютно новими, тому бракувало часу зорієнтуватися та на 100% запам’ятати матеріал. Окрема подяка волонтерам, які допомагали в ті моменти, коли я щось забула або щось не виходило. Також дякую за встановлення програм:) Так як ревіт був достатньо знайомою програмою, найбільше сподобалось саме проходження ріно, особливо цікавим стали його діапазон здатностей для моделінгу. У блоці з грасом трохи не вистачило розуміння яку функцію має скрипт і в яких ситуаціях його використовувати. З лекцій найбільше сподобалось та запам’яталась Анна Іскіердо, так як теми, які вона розкривала, найбільше мені зрезонували та відкриття бачення з іншої сторони.
Хочеш потрапити на найкращу архітектурну літню школу України in.Lab Summer School '25?