хто такі in.Lab ?
Зараз ти на сайті архітектурної школи - це дуже важлива частина нашої діяльності, проте in.Lab family значно більша :)
in.Lab School - це перша українська школа алгоритмічного проектування, заснована на базі архітектурної студії in.Lab. На основі власного практичного досвіду ми створюємо унікальні навчальні програми для вивчення алгоритмічної архітектури та втілення її у життя.

Ми навчаємо починаючих і досвідчених архітекторів та дизайнерів проектувати та візуалізувати за допомогою найпрогресивніших інструментів: Revit, Rhinoceros, Grasshopper та Enscape. Нові знання допомагають нашим слухачам підвищувати якість та ефективність своєї роботи і виходити на новий рівень заробітку.

in.Lab Architects - студія, що розробляє архітектурні та дизайн проекти з використанням BIM інструментів та алгоритмічних методів оптимізації.

in.Lab HUB - лабораторія при кафедрі Інформаційних технологій Архітектурного факультету КНУБА, що була заснована у 2013 році. На базі in.Lab HUB ми проводимо лекції, воркшопи та інші заходи для студентів архітектурних ВНЗ України.

in.Lab Store - онлайн-крамниця сувенірної продукції нашого виробництва, з продажу якої ми передаємо кошти на благодійність та підтримку ЗСУ.
Наші успіхи
10 років
ми допомагаємо зростати новому поколінню свідомих архітекторів і дизайнерів, щоб у світі зʼявлялось більше якісної архітектури
101 проект
різних типів на масштабів (від концепцій житлових районів на 19 га до дизайну меблів та унікальних кашпо) розробили
36 номінацій
отримали у різноманітних архітектурних та дизайн конкурсах. У тому числі 1 місце у номінації "Інновації в архітектурі" Ukraine Urban Awards 2019
3112 студентів
та практикуючих спеціалістів архітектурно-будівельної сфери з різних куточків світу пройшли наші курси, воркшопи й лекції
Команда
Ми зібрали дружню команду професіоналів свого діла та спільно працюємо над усіма проектами
  • 🌿Любов Тітаренко
    Архітекторка, кураторка in.Lab Architects та in.Lab School. Провідна спеціалістка у напрямі моделювання у Rhino, проектування у Revit. Викладачка курсів Rhinoceros та Revit Architecture. Здобула ступінь спеціаліста архітектури у КНУБА, навчається в аспірантурі.
  • 🌿Кирило Цуман
    Архітектор, співзасновник in.Lab Architects та in.Lab School. Провідний спеціаліст напряму моделювання у Rhino та 3ds Max. Викладач курсу Rhinoceros. Здобув магістерський ступінь у Dessau Institute of Architecture під кураторством Крістоса Пасаса - виконавчого директора Zaha Hadid Architects.
  • 🌿Юрій Кайгородцев
    Архітектор, співзасновник in.Lab Architects та PLITOS. Здобув магістерський ступінь у Dessau Institute of Architecture під кураторством Крістоса Пасаса - виконавчого директора Zaha Hadid Architects.
  • 🌿Георгій Парфенюк
    Архітектор, спеціаліст візуалізації в Enscape. Викладач блоку візуалізації у курсах Rhinoceros, BMC, Revit, а також інтенсивів Enscape Architecture та Enscape Interior. Навчається на магістратурі в КНУБА.
  • 🌿Таїсія Вовк
    Архітекторка, фахівчиня зі скриптування в Grasshopper і моделювання в Rhino.
    Викладачка курсів Rhinoceros та Grasshopper. Здобула ступінь бакалавра архітектури у КНУБА. Працює архітектором в бюро Архіматика.
  • 🌿Іван Марчук
    Архітектор та обчислювальний дизайнер, магістр передової архітектури. Викладач курсу скриптування у Grasshopper. Викладає в Institute for Advanced Architecture of Catalonia в Барселоні та працює в UNStudio та займається освітнім проектом In_Generic для архітекторів та дизайнерів.
  • 🌿Павло Білоус
    Архітектор, спеціаліст у сфері проектування в Revit. Викладач курсів Revit Interior та BMC. Здобув ступінь молодшого спеціаліста у Вінницькому коледжі будівництва та архітектури, а також ступінь магістра в КНУБА. Навчається в аспірантурі.
  • 🌿Діана Лукіянчук
    Викладачка загальної та бізнес-англійської, засновниця школи English Whales. Викладачка курсу English for Architects. Здобула освіту спеціаліста з української мови й літератури та англійської мови в університеті ім.Тараса Шевченка, має сертифікацію CELTA.
  • 🌿Людмила Кердань
    Архітекторка, контент-менеджерка in.Lab. Навчалась в КНУБА, студентка НАОМА. Майстер Photoshop, InDesign та Illustrator.
  • 🌿Ольга Вернигора
    Копірайтерка та адміністраторка соціальних мереж in.Lab.
  • 🌿Анастасія Сашинська
    Таргетолог, займається рекламою та просуванням in.Lab.
  • 🌿Анастасія Івченко
    Архітекторка, дизайнерка, урбаністка.
    Має 9-річний досвід у проектуванні приватної житлової архітектури, комерційних та громадських об'єктів. Працювала менеджеркою урбаністичних проектів в громадській організації, де займалася фасилітацією та організацією просвітницьких івентів/воркшопів для міста.
    Обожнює проектувати та моделити сімейства у Revit.
    Навчалася архітектури в КНУБА, вивчала урбаністику у Lviv city makers.
  • Вакантне місце!
    Адміністратор. Ми шукаємо у свою команду людину, яка буде відповідати за весь процес навчання. Якщо ця людина - ти - надсилай своє резюме нам у Telegram +38 (063) 539-09-21.
    З обов'язками та умовами роботи можна ознайомитись тут.
Історія in.Lab School
___Якщо сьогодні ми запитаємо: "Чи знаєте ви, хто така Заха Хадід?", найімовірніше, 98% з вас впевнено скажуть: "Так!". Проте так було не завжди))
___У 2012 році майбутні засновники студії in.Lab Кирило Цуман та Юрій Кайгородцев повернулись в Україну після навчання у Німеччині. Їм пощастило навчатись у Крістоса Пассаса - виконавчого директора Zaha Hadid Architects. Знання, з якими приїхали хлопці, були в новинку для тутешніх архітекторів. На першу лекцію прийшло так багато слухачів, що люди стояли у дверях та коридорі))
___Хлопці провели серію практичних воркшопів для студентів університету КНУБА і показали, як працюють нові методи на практиці. Логічним продовженням став набір першої групи на курс моделювання в Rhinoceros 3d, який вони створили на основі усіх своїх знань та досвіду.
___Десь у цей момент народилась in.Lab School та очевидне розуміння, що ми можемо робити архітектуру України кращою не лише "своїми руками", але й руками наших учнів.
___
___У 2018 році архітекторів з інших міст і країн, що хотіли у нас повчитися, стає дедалі більше. Ми навіть розглядали варіант поїхати з інтенсивами в Казахстан, але швидко стало зрозуміло, що це складно та фінансово невигідно. Так у нас зʼявився новий напрям - живе онлайн навчання. Тепер ми могли ділитися своїм досвідом з архітекторами по всьому світу.
___У 2020 році охочих пройти наші курси стало так багато, що ми вже не могли впоратись із навчанням такої кількості людей у "живому" форматі. Так у нас з'явився додатковий формат - "в записі". І хоча на початку ми були налаштовані до нього скептично, в результаті він показав себе дуже класно.
___Таким чином, станом на жовтень 2023 року ми навчили 3112 архітекторів та дизайнерів. Попутно весь цей час ми вдосконалювали свої навички на власній практиці: за 10 років розробили більше 100 проектів різної складності та отримали 36 нагород в архітектурних конкурсах, у тому числі 1 місце у номінації "Інновації в архітектурі" в Ukraine Urban Awards 2019. Було дуже символічно отримати саме таку нагороду як підтвердження, що ми не просто так кажемо, що "вчимо найбільш прогресивних інструментів проектування". Згодні?)