КАК ПРОШЛА
Summer School 2018
1 объект
Raffles City by UNStudio
6 программ
Связка Revit + Rhinoceros + Grasshopper + 3ds Max + Corona Renderer + Photoshop.
63 часа
Больше 63 часов видеозаписей занятий и лекций известных украинских архитекторов, которое доступны студентам после школы.
1 экскурсия
в архитектурную студию Archimatika, где мы послушали лекцию Дмитрия Васильева о проектировании 3D-6D и алгоритмах.
Как проходила летняя школа 2018?
Как выглядят работы участников SS'18?
Интересно посмотреть прошлые летние школы?
Отзывы участников SS'18
Ніцкевич Анастасія
2018
Я очень рада, что попала в эту школу, невероятно позитивные молодые преподы, лекторы мечта. Я за эту неделю продвинулась в обучении на года. Огромное вам спасибо за все, за терпение от моей тупости, просто слишком быстрый темп, ну оочень быстрый, неделя бессонных ночей, но это стоит того.
Я и не думала, что тут будет так классно и весело, прям не хочется уходить.
Обожаю summer school ❤❤❤
Приду к вам еще.
Больше печенек и конфеток, и больше времени, может недельки 2 на курс.
Старков Павло
2018
Дуже розширив свій кругозор в плані використання різних програм та у зв'язці їх між собою. Зробив для себе великий крок вперед. Дуже сподобалися презентації запрошених лекторів, допомога викладачів та віра в нас, що у нас все вийде.
Дуже дякую за нереально насичену робочу атмосферу та постійне бажання дізнаватись щось нове. Побільше б таких навчальних подій! Продовжуйте в тому ж дусі, ви круті!
Князь Андрій
2018
Літню школу порадив друг. З першого дня відчувалася підготовка викладачів стосовно проекту. Все пояснювалося дуже докладно і точно. Дуже сподобалась робоча атмосфера і компанія однодумців. Особливо сподобалась логіка робити щось складне і вивчати саме нюанси програм замість загальних речей.
Люба, Андрій, Тася, Женя великий респект!
P.S. Зробіть щось таке у Львові.
P.P.S. Winter School Pls!
P.P.P.S. Лектори ТОП
Показать больше отзывов
Химиця Ольга
2018
Це був дуже крутий інтенсив 💔 Було складно, особливо на третій день, але хороше почуття гумору викладачів дуже допомогало. Лектори, яких ви запросили дали мені зрозуміти, що не варто зупинятися коли щось не одразу виходить.
З недоліків: курс для мене був дуже короткий, я б зробила його на декілька днів більшим, бо часу на домашнє завдання як і сил взагалі немає.
З великих плюсів: ви крутезні, час і сили, які ви витратили на нас - безцінні. Дуже дякую in.Lab за таку можливість безкоштовного навчання. Тепер я зможу робити нормальні курсові 😏
Мартынюк Ирина
2018
Параметрическая школа in.Lab для меня это пример реальной рабочей архитектурной среды с дедлайнами и бессонными ночами. Школа помогла понять: алгоритм работы над проектированием здания в программах и то, какие программы больше нравятся в работе и какие хочется изучать, и то с какими задачами приходится работать архитектору. Лекции с действующими архитекторами принесли массу вдохновения и желания продолжать работу.
Здание было очень сложным и мне показалось, что чтобы лучше его проработать нужно было больше времени.
Школа подарила массу позитива, опыта и желания приходить сюда еще и еще.
Спасибо вам за труд) Все было супер ❤
Пивонос Карина
2018
Почти все понравилось, но, так как многие программы открывались впервые было сложно успевать за лектором. Спасибо ребятам, которые при возникновении проблем сразу бежали на помощь. Программа обучения составлена хорошо, я была поражена объемом проделанной работы, сразу видно, когда работаешь с профессионалами в своей сфере. Уже жду с нетерпением интенсив в Одессе.
Бреславський Михайло
2018
Що таке архітектура в сучасному розумінні цього терміну? Яке місце в ній займатимемо, майбутні архітектори, вже завтра, і як навчитися швидко орієнтуватися у всіх змінах та трансформації професії?

Summer School саме про це в першу чергу, аніж про моделінг в 3ds Max чи Revit. Такий тижневий інтенсив зранку до ночі в різних програмах кожен день, дає змогу як найкраще зрозуміти чим саме займатися, в чому далі поглиблювати свої знання. Це головний плюс і головний меседж та ідея самої школи як на мене.
Худолей Дмитро
2018
Підводячи ітоги, загальне проходження курсу можна описати одним словом - круто! Звичайно, є моменти, які хотілось б, щоб in.Lab поправив, а саме (можливо нехватка кадрів) при проходженні лекцій по курсам, для себе я підмітив один момент, є лектор та асистент, оскільки програми не із легких у багатьох виникають питання та всі просять уваги. Також лектори навіть не завжди можуть чути окремих студентів, але це нормально, оскільки співвідношення лектор - 25 овець також асистент, хотілось би побільше асистентів (хоча б +1), так як один єдиний на аудиторію буде на "розхват". Також це спричиняє низку неприємних моментів, студенти, котрі вже встигли можуть очікувати ледь не годину поки лектор та асистент вирішують (спрямовують 25 овець в одні ворота) проблеми студентів із софтом.

Також хочу підкреслити атмосферу під час проходження курсів, сподобались методики лекторів та її "заземленість" або "простота" у спілкуванні. На курсах найцікавіше було проходити 3ds Max, Grass, та Revit.

P.S. Андрюха чьоткий!
Хочешь попасть на лучшую архитектурную летнюю школу Украины in.Lab Summer School '21?
Запись на курс SummerSchool
Как с вами связаться для уточнения деталей обучения?