ЯК ПРОЙШЛА
Summer School'23
1 об'єкт
Yabuli Entrepreneurs' Congress Center
7 програм
Зв'язка Revit + Rhinoceros + Grasshopper + Enscape + Photoshop + Twinmotion + Blender
45 годин
Понад 45 годин відео занять, які доступні студентам після школи та 15 годин лекцій відомих українських архітекторів.
1 екскурсія
в ТРЦ Respublika Park та ЖК Respublika, котру нам провів один із авторів проекту - Дмитро Васильєв Archimatica.
Що ми робили на Літній школі 2023?
Як проходила літня школа 2023?
Запрошені лектори
Професіонали світу архітектури, які ділилися своїм досвідом на щоденних вечірніх лекціях.
 • Григорій Зотов
  Засновник архітектурної студії Architectural Prescription в Амстердамі. Його напрямки роботи – це урбаністичне та архітектурне проектування. Працював у таких фірмах як BIG, Zotov & Co, Office for Metropolitan Architecture (OMA), UNStudio, CIE.

  Розповість посвід роботи за кордоном і у нас та поділиться баченням архітектури України пісяля війни.
 • Дмитро Васильєв
  СЕО, співзасновник та головний архітектор компанії «АРХІМАТИКА»
  У 2005 році спільно з архітектором Олександром Поповим заснував проектну групу «АРХІМАТИКА». З моменту заснування компанії, Дмитро Васильєв – головний архітектор проектної групи, а також автор багатьох знакових об'єктів нашої країни: "Комфорт таун", "Файна Таун", ТРЦ "Республіка", архітектурні рішення екстер'єру "101 TOWER", "Гімназія А+" та інші.

  Проведе екскурсію в Житловий квартал Республіка.
 • Владислав Мащенко
  BIM менеджер AVR Development
  Архітектор, BIM менеджер в AVR Development. Здобув ступінь магістра архітектури у НУЛП. Вивчає та розвиває технології в архітектурній сфері. Брав участь у численних проектах, деякі з них це "Містечко Підзамче", "Jam Factory", "МЦ Святої Параскеви", "Viking Park" (Львів), "Генерала Петрова" (Одеса).

  Проведе лецію по темі Шлях BIM менеджера.
 • Катерина Козлова
  10 років працює у сфері архітектури: була архітекторкою, дизайнеркою інтер'єру, меблів і предметів, також робила параметричний дизайн. Викладала 6 років у ПДАБА (Дніпро) за новою сучасною програмою, яку створювали з колегами з нуля. Останні три роки писала як архітектурна журналістка й критикиня, а також є експерткою премії Міса ван дер Рое. 5 років веде свій канал "Куди піти, якщо я архітектор?"

  Архітектурна журналістка і менторка Катерина Козлова розкаже, як архітектору заробляти більше, публікуватися в медіа й приваблювати потрібних клієнтів.
 • Іван Марчук
  Архітектор UNStudio, викладач In_Generic
  Архітектор та обчислювальний дизайнер, магістр передової архітектури. Останні 5 років працює в Європі та на Ближньому Сході, з 2020 року викладає в Institute for Advanced Architecture of Catalonia в Барселоні. Зараз працює в UNStudio та займається освітнім проєктом In_Generic для архітекторів та дизайнерів.

  На лекції розповість про свій особистий досвід пошуку та отримання роботи в відомих архітектурних компаніях та висловить свою думку стосовно сучасного та майбутнього архітектурного ринку. Також поділиться своїми думками щодо навичок та компетенцій, які будуть найбільш затребуваними в найближчи 5 років для спеціалістів, пов'язаних з дизайном та архітектурою.
 • Олександр Цаусакі
  Ведучий архітектор CLT Structure

  Разом з Олександром студенти дізнаються як працює VR на практиці, які переваги у цієї технології для презентації замовнику і зможуть погуляти по власній моделі, зробленій на літній школі.
Роботи учасників SS'23
Які відео вийшли в учасників SS'23?
Цікаво подивитись Літні школи попередніх років?
Відгуки учасників SS'23
 • Дар'я Коваль
  Літня школа від in.Lab повністю виправдала мої очікування. Було супер цікаво, корисно, авжеж складно, але підтримка викладачів та волонтерів допомагала подолати труднощі. Досвід такого інтенсивного навчання та ознайомлення з програмами допоможе мені обрати свій вектор розвитку та впевненіше рухатися далі у професії архітектора. Хочу подякувати всім, хто прийняв участь у створенні цього курсу - це було неймовірно!

  https://www.instagram.com/
 • Анастасія Попова
  Дуже приємно було пройти курс і згадати деякі моменти з вже пройдених матеріалів, оскільки в повсякденні не часто використовуєш деякі функції і забуваєш у самий недоречний момент. Також дякую за нові програми, такі як: Blender, Twinmotion і т.д.
  Загалом враження залишилися лише позитивні, негативних моментів навіть не можу згадати).
  ПС: Можливо, трохи часу не завадило б, щоб відпочити між вивченням програм (різних, наприклад від Enscape до Blender чи Blender та Twinmotion),оскільки в перші хвилини відбувається каша в голові з інтерфейсом і плутається уявлення інформації/змішування.
  ДЯКУЮ! ВСЕ БУЛО СУПЕР!
  Особисто для себе знайшла відповіді на важливі питання.

  https://www.instagram.com/
 • Оксана Водолазка
  На літню школу прийшла уже другий раз. І так само приємно вражена. Цього року велике задоволення отримала саме від лекцій. Всі спікери неймовірно надихають. Теми дуже різноманітні та цікаві.
  Хотіла б виразити велику вдячність in.Lab за неймовірну атмосферу. Викладачам за терпіння і волонтерам за ентузіазм та позитив. Ви неймовірні!!! Дякую за те, що ви робите!

  Покращити:
  • збільшити кількість днів навчання,
  • зменшити кількість навчальних годин в день,
  • додати ще одну виїзну екскурсію з майстер-класом.
 • Ігор Махновський
  Літня школа мені сподобалась. Темп школи дуже швидкий, до цього треба бути готовим. Навчались з ранку до вечора. Окрім вивчення програм були цікаві лекції кожен день та екскурсія.

  Підводжу підсумки:
  навчання 10/10
  екскурсія 10/10
  колектив 10/10
  Дякую!

  https://www.instagram.com/
 • Анна Поливач
  Summer School - чудовий старт для того, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Спершу були сумніви, чи взагалі можливо опанувати таку кількість програм за такий короткий час. Але завдяки постійній підтримці викладачів in.Lab, які проходили з нами кожен крок та, при виникнені проблем, завжди надавали необхідну допомогу, все вийшло.
  Запрошені лектори, які були підібрані командою, були дуже різноманітними та нереально крутими. Це люди, які знайшли себе та задоволені своєю сферою діяльності. Вони допомогли зрозуміти, з чим хочеться зв’язати життя та чим займатися. Надало велику кількість мотивації розвиватися.
  Пропозиції: через сильне виснаження під кінець тижня, інформація перестає засвоюватися, було б чудово посеред курсу зробити перерву на день, щоб дати можливість доробити якусь основну базу та перевести подих.
  Також це був би гарний відпочинок для викладачів.
  В цілому, неймовірно задоволена, що потрапила на курс та познайомилася з крутими людьми. Дякую команді in.Lab!

  https://www.instagram.com/
 • Іщенко Інна
  Це мій другий курс з in.Lab, який я вирішила пройти, так як, повернувшись із США, зрозуміла, що так дешево тільки в Україні можна отримати глибокі знання програм.
  Summer School ‘23 - це насичена подія, лекції з відомими архітекторами та цікавими особистостями у сфері архітектури, інтенсив по опануванню програми - Revit, Rhino, Blender, TwinMothion, VR.
  Інформацію, яку я отримала, я буду обробляти ще не один місяць.
  Дякую in.Lab, що підготували таку цікаву програму!
  Бажаю вам усім міцного здоров’я та натхнення!

  https://www.instagram.com/
 • Приймак Дар'я
  Загалом дуже цікавий досвід. Хоча я вже працювала майже у всіх софтах, але уроки були настільки інформативні, що все рівно отримуєш знання нових фішечок, лайфхаків і т.д. Окремо хотіла б відзначити запрошених лекторів, які були дуже влучно підібрані, було цікаво почути думки різних архітекторів та проаналізувати їхні підходи. Основна моя мотивація взяти участь у школі: розібратися саме з усіма зв’язками програм. Все вдалося, і я повністю задоволена новими скілами. Також хотіла відзначити новий блок про Blender, була вражена його функціоналом, з радістю тепер буду робити класні анімашки до проектів.
  Дякую волонтерам та лекторам за терпіння, адже вони завжди допомагали та були готові відповісти навіть на найтупіші запитання)
  Але, можливо, варто було все-таки розділити групи за рівнем знань софтів, можливо створити ССпро саме для тих, хто уже має достатньо скілів і хоче зосередитися на нюансах софту, моделювання, скриптування і т.д.

  https://www.instagram.com/
 • Анна-Марія Дзюбак
  Загалом враження від літньої школи позитивне.
  Сподобалися люди, позитивна атмосфера, програма дуже інтенсивна, знань дуже багато, але вони не структуровані. Дуже вдячна за допомогу помічникам, без них не зробила б модель до кінця, допомагали, коли не встигала за викладачем.

  Не сподобалось: будівля була заоб’ємна і дуже інтенсивно відбувалися заняття, не завжди був час, щоб виконати ту чи іншу функцію, дію чи навіть знайти інструменти, іконки (було краще, коли викладачі обводили іконки маркером на екрані). Не встигла нічого зробити в Blender (занадто швидко говорив, показував викладач). Дуже складно було, бо абсолютно не знала програм, з якими була програма школи, виконувала завдання тільки завдяки терпінню і навичкам помічників.

  Дякую помічникам та всім команді in.Lab за навчання, терпіння і вкладені знання!
  Дякую за терпіння та допомогу Насті, Богдану та Діані!

  https://www.instagram.com/
 • Вікторія Тріфонова
  Ви просто неймовірні! Поселилися у мою свідомість ще 5 років тому, коли я бачила вас на івентах з архітектури… Ви завжди виділялися для мене кількістю любові, яку ви вкладаєте у все, що робите, та тим фактом, що при такому малому скейлі - ви такі великі за результатом. Я надихаюсь вашою сміливістю йти за мріями, створювати унікальну архітектуру та обирати цим ділитися з іншими. Для мене колись це було магією, розібратися у всесвіті програм, саме для нестандартних форм роботи з простором, і втекла я від цього аж у Голландію, вступивши у Академію саме з творчим підходом. Розуміючи там, що в мене є всі можливості займатися своїм філософським “рісьорчем“ у архітектурі. Я прийшла до справжньої готовності зануритися більше у технічну сторону. Мене трусило 6 місяців мого вивчення програм самотужки, я зрозуміла, що саме ви - це моя любов, і мені - до вас.
  На школі перетрусило ще більше, але це все завершилося повною впевненістю, що найбільша тряска позаду, тому що за ці 6 днів я отримала найголовніше: неймовірно круту орієнтацію в зв’язці програм та можливість “гайдити” себе набагато-набагато точніше в контексті моїх цілей.

  https://www.instagram.com/
 • Варвара Петимко
  Дуже цікаво, зрозуміло, але через інтенсивність, буває, підвисаєш.
  Класно, що робота саме зі складними формами, а не правильною геометрією.
  Підпал людини та рендери топчик, буду так робити модельками людей, що бісять.
  Блокнот без лінійки та клітинки - це скарб!

  https://www.instagram.com/
 • Катерина Крещенко
  Супер колектив із вражаючими підходами до вивчення прог. Дивовижні інсайти на лекціях, комфортне спілкування та неймовірна ефективнфсть під час занять - запалять бажанням поринути в архітектуру з головою та продукувати ідеї, не дивлячись на жодні перешкоди.
  Раніше думала, що перегоріла - наразі отримала другий подих. Дякую!
  Все сподобалось, окрім деяких нюансів:
  Під кінець не вистачало часу, щоб зробити паузу для студентів та мене, тож коли трошки не встигала - доводилося сидіти і очікувати іншу задачу, яка з цим “не пов’язана”!
  Можливо, якби було часу хоча б на один день більше, ми б мали змогу не так сильно поспішати?
  Та немає до чого придратися толком ♡♡♡♡♡

  https://www.instagram.com/
 • Людмила Пашкевич
  В першу чергу, хочу подякувати вашій команді за незабутні враження і за професіоналізм.
  Ви працюєте злагоджено, невимушено і з вами комфортно, незважаючи на навантаження.
  Реально дуже важко переварити таку кількість інформації та темп. Для себе зрозуміла, що для такого роду курсу у мене знань не те, що мало, їх взагалі немає. Але це досвід, який дає зрозуміти, в якому ритмі потрібно працювати, щоб досягти своєї мети. Я впевнена, що знання, які я здобуду в результаті, обов’язково мені знадобляться, і я буду рухатися у цьому напрямку і надалі. Ви наповнюєте і заряджаєте.
  Бажаю успіху та розвитку вашій команді і вдячних та здібних учнів! Величезне дякую)

  https://www.facebook.com/
 • Владлена Калашнікова
  Дякую за таку можливість, у такі складні часи навчитись та дізнаватись нового, незрозумілого мозку, але воно потрібно. Цей інтенсив шалений, дав зрозуміти, що нічого складного ніби самонавчання та вдосконалення своїх набутих навичок не існує. Все можливо подолати, лише потрібно захотіти, та побороти себе зсередини, брати докупи та працювати, щоб досягти поставлені цілі у майбутньому та у теперішній час.
  Самер Скул 2023 - ПУШКА; БОМБА-РАКЕТА!!!
  Лектори, волонтери - ВОГОНЬ.
  Якщо щось не зрозуміло, то вони, як Чіп і Дейл, прийдуть на допомогу!!! Неважливо, чи натупив ти, прослухав (прогавив) якийсь момент, вони пояснять його.
  in.Lab, ви - неперевершені ♡♡♡ Чекаю на наступну зустріч!)

  https://www.instagram.com/
 • Анна Стоянова
  Шановна команда in.Lab, висловлюю вам щиру подяку за всю ту титанічну та кропітку працю, що ви поробляєте кожного дня! Такі творчі колективи, як ви, - це дуже важлива ланка для архітектурної та дизайнерської молоді України, особливо у наш нелегкий час. Проте ви продовжуєте творити, надихати, втілювати бажання до саморозвитку.

  Щодо власного відгуку, то цього літа мені пощастило виграти грант до СС, познайомитися з програмами, про які раніше мені доводилося тільки чути, але практики не було. Тиждень був складним, але дуже продуктивним, і зупинитися на досягненому не хочеться! Для себе я вирішила, що продовжу вивчати Revit та Rhino, також буду рада ділитися з вами майбутніми досягненнями!
  Окремо подяка чудовим помічникам: Насті, Діані та Богдану, що за власним бажанням допомагали мені робити маленькі кроки у світ великої архітектури!
  Та неможливо ставати кращими, не знаючи зауважень!
  На мою суб’єктивну думку, деякі моменти вивчення були надані занадто ШВИДКО. Оскільки я займала передостанню парту, мені відкривався вид на всю аудиторію, було помітно, коли більшість групи не встигали за викладачами.
  Окрема подяка за надані відео-матеріали, але варто планувати швидкість подачі матеріалу, відштовхуючись від середньої позначки швидкості студентів.

  https://www.instagram.com/
 • Катерина Лупол
  Мені дуже сподобалася літня школа. Але було б чудово, якщо Rhino був у більш повільному темпі, проводилося б пояснення. Сподобались також підібрані різні лектори (надихаючі), VR просто неймовірний, дякую за проведення такого класного інтенсиву!

  https://www.instagram.com/
 • Вікторія Лазурко
  Вперше відкривала всі програми, крім Photoshop, тому було важко втягнутися в цей процес. Багато доробляла, дотягуваал вдома після навчання + домашка.
  В результаті дуже задоволена своїм різким ростом і новими знаннями, оскільки навчання тут насправді інтенсивне. Класно, що вивчення програм розбавлялось екскурсіями та лекціями з архітекторами, бо я би вмерла. Якщо було щось не зрозуміло і відставала, Настя і Діана завжди допомагали - ДЯКУЮ!
  Якби Георгій в кінці трохи зменшив темп, взагалі було б прекрасно - треба робити все заново!
  (Підвищіть зарплату Насті і Діані))
 • Анжела Кубрак
  Це був неймовірно яскравий та насичений тиждень. Літня школа дає чудову можливість спробувати нові програми та навчитись їх грамотній зв’язці, познайомитися з однодумцями та поспілкуватися з цікавими спікерами. Дякую за таку можливість. Рекомендую літню школу тим, хто хоче отримати актуальні знання та надихнутися на плідну працю.

  https://www.instagram.com/
 • Ніна Давидова
  Давно чула про Самер Скул від in.Lab і було 3 невдалих спроби долучитися, тому що місця швидко були розібрані і, нарешті, мені це вдалося!
  Це було дуже потужно!!! Здавалося, що з першої хвилини нас запустили у космос графічних програм та, особисто для мене, відкрили світ нових можливостей. Запрошені спікери наштовхнули на роздуми і надали багато цікавої, нестандартної інформації. Інформація дуже змістовна, структурована (коли переглядаєш відео третій раз на повільному перегляді:)) та дає поштовх до подальшого навчання, команда викладачів - супер!
  Моє побажання: розширити спектр викладання додатковими дисциплінами (знаю, що це не про програми, але…) такими, як конструкції, розрахунок - їх викладають жахливо у вузах + BIM технології.
  Дякую за вашу ініціативу та роботу! ♡

  https://www.instagram.com/
 • Алла Шевченко
  На школі дуже сподобалося, хоч і було достатньо складно, особливо під кінець школи, недоспані ночі далися взнаки. Але загалом хочу подякувати всім викладачам за підготовлену програму і цікаві уроки.
  Але іноді бувало складно, бо викладачі поспішали, і ті, хто вперше знайомився з програмою - не встигав.
  Хоча загалом доступно пояснювали, і якщо дивитися по запису - все стає дуже зрозуміло.
  Особливо дякую за проведені лекції з відомими архітекторами, які надихнули на подальший розвиток.
  Я дуже рада знайомству з in.Lab, ви мега круті, дякую вам, що робите такі курси, як літня школа. Якщо б з’явилась ще інженерна школа, то з радістю відвідала би знову, люблю ♡

  https://www.instagram.com/
 • Аріна Волошина
  Взяти участь в літній школі було одне з ризикових та правильних рішень в моєму житті. Це крутий досвід, можливість всього за 6 днів ознайомитися з багатьма софтами. Дякую команді in.Lab! Кожен день в школі був насичений, багато нової і корисної інформації. Усі спікери були різні, але дуже цікаві особистості. Бажаю успіхів команді in.Lab 🙂

  https://www.instagram.com/
 • Юлія Пилипчук
  Неймовірно чудовий курс. Всього за один тиждень ознайомилася з великою кількістю софту.
  Незважаючи на швидкий темп та інтенсивність, навчання було цікавим та дало можливість зрозуміти, з чого почати, як проводити роботу та вивчення софту. Лектори пояснювали усе максимально доступно, також дуже сподобалися запрошені лектори, які розповідали про професію архітектора та різні її напрями. Саме тому хотіла б подякувати усім, хто займався організацією, навчанням і роботою зі студентами школи.

  https://www.instagram.com/
 • Самір Карін
  Чудовий колектив! Супер екскурсія! Надзвичайно цікаві лекції. Непроста, але корисна модель проєктування, правильний набір програм для архітектора, для вдосконалення його професійних навичок.
 • Анастасія Комар
  Літня школа — це емоційний досвід, а не про хард скіли. Вона дає тобі можливість пізнати себе у різних ситуаціях та свої схильності, а це — найголовніше.
  Записавшись, не мала ніяких очікувань, проте темп мене вразив. Перші дні було надзвичайно важко витримувати стільки часу за комп’ютером, але пізніше проходиш адаптацію і навіть отримуєш задоволення (та боїшся завершення). Звичайно, такий режим довго не витримаєш, але цей досвід показує твої межі та дає матеріал, над чим можна працювати після закінчення курсу в коригуванні власної продуктивності.

  Нового матеріалу не тільки по програмах, а й із лекцій та неформального спілкування багато, корисно, смачно. Не встигала записувати, а після школи ще буду осмислювати та поглиблюватись ще довго.
  Дуже продумано зроблено, що не тільки викладач є для того, щоб тобі допомогти, а й асистенти, які завжди допоможуть та заспокоять. Проте іноді я чула: «ти дивись поки я тобі виправлю, а потім мені розкажеш і ми доробимо цей крок» або «ну тільки-що ж я показав алгоритм на 20 дій зі швидкістю звука, ти що, не слухала?», а ти бачиш інтерфейс цієї програми вдруге в житті і відтворити це при всьому бажанні не можеш. Спочатку я досить близько це приймала до серця, але із часом з’являється емоційна втома здоровий пофігізм. Тому усім чутливим людям такий курс потрібен, щоб навчитись себе контролювати.
  Цей тиждень знімає психологічні перепони, допомагає не боятись програм, які раніше здавались чимось жахливим або «не на часі»/«я зроблю це… колись потім». Перший найважчий крок зроблений, а що робити далі — вирішуєш тільки ти.
 • Анонім
  Чудова можливість для студентів архітектурних факультетів ознайомитися з архітектурними програмами вживу.
  Особливо важливим, я вважаю, для студентів є спілкування з практикуючими архітекторами, що дає кращу змогу усвідомити “внутрішню кухню” професії:)
Хочеш потрапити на найкращу архітектурну літню школу України in.Lab Summer School '24?