English for Architects
Прокачай свою англійську для більш вільного спілкування
з іноземними замовниками та підрядниками!
Що це?
НОВИЙ ІНТЕНСИВНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ
Він допоможе спеціалістам архітектурно-будівельної галузі прокачати англійську мову саме у сфері своєї роботи, щоб більш впевнено спілкуватися з іноземними замовниками, роботодавцями, підрядниками та колегами.

Ми вважаємо, що в Україні дуже талановиті спеціалісти, яким варто проявлятися і за кордоном, і мова не має бути цьому перешкодою!
Для кого цей курс?
ДЛЯ
ТИХ, ХТО У ПОШУКУ
працевлаштування в іноземних архітектурних/дизайнерських бюро або фрілансу на іноземних платформах
ДЛЯ
СТУДЕНТІВ
профільних архітектурно-будівельних ВНЗ, що планують продовжити навчання або працювати за кордоном
ДЛЯ
ПРАКТИКУЮЧИХ
архітекторів та дизайнерів, яким англійська потрібна для роботи з іноземними замовниками
ЩО БУДЕ НА КУРСІ?
СПІЛКУВАННЯ
ГРАМАТИКА
Якісна комунікація з командою, замовниками та підрядниками допомагає уникнути багатьох проблем на будівництві. Тому протягом курсу ви будете постійно спілкуватись на різноманітні теми, що є повсякденними у роботі архітектора/дизайнера, навчитесь обґрунтовувати свої думки та рішення.
Таким чином ви знатимете необхідні мовні конструкції та правила, які зроблять комунікацію більш комфортною та зрозумілою, дізнаєтесь, що і як саме говорити у конфліктних ситуаціях.
Ми вважаємо, що говорити англійською – круто, але ще крутіше – говорити нею грамотно. Протягом курсу ви структуруєте та попрактикуєте основні правила, конструкції та часи, щоб максимально коректно доносити потрібну інформацію учасникам проекту.
Ми розглянемо теперішні, минулі та майбутні часи; модальні дієслова для вираження потреби, рекомендацій, дозволів та заборон.
03
05
СЛОВНИКОВИЙ ЗАПАС
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ
У нашій роботі багато термінів: назви архітектурних елементів, конструкцій, предметів інтер'єру тощо. Без знання їх неможливо нормально комунікувати ні з замовниками, ні з будівельниками. Тому на кожному занятті ви будете поступово поповнювати свій словниковий запас новими словами і виразами.
В результаті ви знатимете основні поняття та фрази, потрібні для роботи, і почуватиметеся впевненіше, спілкуючись з іншими учасниками проекту.
Даний курс не може замінити традиційне вивчення англійської, якщо ваш рівень поки що, наприклад, Elementary.
Саме тому ми будемо перевіряти рівень англійської усіх охочих потрапити на наш інтенсивний курс.
Необхідний рівень англійської для проходження цього курсу - Intermediate або Upper Intermediate. Якщо ви не впевнені у своєму рівні - це не проблема, усі учасники проходитимуть тестування та знайомство з викладачем до початку навчання.
04
06
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Ви зрозумієте, як грамотно складати резюме, уникаючи найпопулярніших помилок, як по змісту, так і по суті. Дізнаєтесь, з яких основних частин має складатися хороший супровідний лист (cover letter) та які фрази доцільно у ньому використовувати.
В результаті ви матимете готове резюме англійською мовою та шаблон cover letter, який зможете відправляти зі своїми заявками на працевлаштування.
Також ви дізнаєтесь, які запитання найчастіше ставлять на співбесідах в іноземних компаніях, та як на них реагувати.
01
ПРОЕКТНА РОБОТА
Ви навчитесь описувати процес виконання своїх проектів та зрозумієте, які слова є найбільш влучними для різних етапів роботи.
Дізнаєтесь, з яких частин зазвичай складається презентація проекту, яких помилок найчастіше припускаються, та як їх уникати.
Потренуєтесь презентувати свої проекти, що додасть вам впевненості на майбутнє :)
02
ХТО НАВЧАТИМЕ?
ДІАНА ЛУКІЯНЧУК
Уже 6 років професійно приводжу своїх учнів до результатів.
А після отримання сертифіката CELTA у 2020 роблю уроки ще крутішими. Тому я знаю, хто такий крутий тічер, і як він може допомогти зробити англійську твоїм найліпшим другом."


Засновниця школи англійської для дорослих English Whales.
Викладач англійської, сертифікована Кембріждем (склала практичний іспит CELTA).
Очолювала команду тічерів школи англійської мови, відповідала за їхню методичну підтримку й професійний розвиток.
Спеціалізується на викладанні загальної та бізнес-англійської і англійської для архітекторів за комунікативним методом.
Здобула освіту спеціаліста з української мови й літератури та англійської мови в університеті ім. Тараса Шевченка.

Сайт | Instagram
"
Деталі курсу:
15
6
занять двічі на тиждень по 1,5 години
осіб в групі
жовтень
6500 грн
старт
вартість
онлайн
рівень
формат занять
необхідний рівень англійської – Intermediate або Upper Intermediate (якщо ви не впевнені у своєму рівні – це не проблема, усі учасники проходитимуть безкоштовне тестування до початку навчання)
Як буде проходити навчання?
Після реєстрації з вами зв'яжеться наш адміністратор, щоб підібрати зручний для вас час для знайомства з викладачем та проходження тестування (онлайн у Zoom, 20-30 хвилин).
Після успішного проходження тестування та бронювання місця у групі (шляхом оплати 50% або 100% вартості навчання) ми додамо вас у кабінет для навчання (де будуть усі необхідні інструкції з підготовки до навчання) та Telegram-групу для спілкування з викладачем та іншими учасниками курсу.
Заняття будуть проходити онлайн у Zoom з використанням інтерактивних дощок у Miro.
Записи усіх занять будуть знаходитися у кабінеті, а після закінчення навчання – на YouTube, з необмеженим у часі доступом, щоб ви могли завжди до них повернутися.
ЗАЛишились питання?
ВІДГУКИ
ГЕОРГІЙ ПАРФЕНЮК
червень 2023
Цей курс був надзвичайно цікавим з точки зору покращення своїх професійних навичок в спілкуванні англійською мовою саме в сфері архітектури: ми спілкувались на різні за змістом теми, вчились створювати резюме, дізнавались нові слова, які необхідно знати в цій професії.
Один з найкращих аспектів курсу - це можливість практикувати англійську мову в контексті архітектурних завдань і різних рольових діалогів. Ми аналізували проекти, дискутували про архітектурні ідеї та виконували практичні завдання. Це допомогло покращити наші навички мовлення та вміння висловлювати свої думки.
Ми часто працювали в групах, щоб вирішувати завдання та обговорювати проекти. Це було корисним для розвитку комунікативних навичок та взаємодії з іншими студентами.
Після завершення цього інтенсиву я відчув покращення у своєму рівні англійської мови, особливо в термінології, пов'язаній з архітектурою. Я тепер впевненіше можу спілкуватися та виражати свої думки про архітектурні питання.
Загалом, цей курс з англійської мови був дуже вдалим. Я рекомендую його всім, хто цікавиться архітектурою і бажає покращити свої навички англійської мови.
ЛЮДМИЛА КЕРДАНЬ
червень 2023
Курс дуже сподобався. Окрім вивчення мови це ще й непоганий спосіб зекономити на психологу) Серйозно, в якийсь момент ви розумієте, що проблема не в тому, що ти не знаєш як це буде англійською, а в тому, що чомусь, до цього часу, ти не задумувався взагалі над тим "яким своїм проектом ти пишаєшся і чому?", "Що для тебе важливо в архітектурі?"... Тому вважайте цей курс як два в одному))
На початку боялася завдань, де треба говорити. Але Діана дуже уважна і я б сказала чутлива викладачка, що знає коли і як запитати, щоб було максимально комфортно відповісти. І, здається, коли вона зрозуміла, що мені легше розмовляти з Любою, то частіше ставила нас в пару для діалогів. Може це було і випадково, але я вдячна). Неймовірно сподобалася атмосфера всього процесу. Було на стільки не вимушено і весело, що іноді за відчуттями це було більше схоже на теревені друзів чи колег на корпоративчику. І я з нетерпінням чекала кожного наступного заняття. Для домашок, звісно, доводилось дуже багато гуглити, але це за рахунок того, що мій рівень англійської був найнижчим в групі. Проте для мене від того курс був найкориснішим;) Авжеж, ми не покрили усі-усі теми і не вивчили геть усю термінологію, бо тема у нас таки на стільки широка, що вчити її можна до самої смерті. Тому розраховувати, що після всього лише одного курсу ви зможете написати підручник з архітектури англійською - явно не варто. Але читати такий підручник буде значно легше. Я дізналась дуууже багато нового і щаслива, що потрапила на цей курс. Безмежно вдячна😘 Якщо буде курс 2.0 - обов*язково кличте) Рекомендую після курсу створити клуб англійської, щоб за підпискою можна було зустрічатись раз на тиждень і обговорювати нагальні питання. Але боюсь, що бажаючих буде забагато і ми ризикуємо перерости в секту)
КИРИЛО ЦУМАН
червень 2023
До курсів Англійської ставився скептично, пройшов їх різних штук 6-7. Але на цьому курсі знайшов те, чого не було на інших, а саме, акцент на спілкуванні, розмови з різними партнерами, постійний нагляд викладача з корективами всіх аспектів (вимова, пунктуація, лексика).
Програма дуже інтенсивна, треба швидко включатись в теми і ще швидше формулювати відповіді. На деякі питання і на українській було важко відповісти))))
Курс сподобався, після закінчення відчув, що ходив би на такі заняття і півроку, бо англійська, то невичерпна тема для розвитку. Але дизайн/арх тематика тепер в 100 разів зрозуміліша.
Чекаю продовження у вигляді спеціалізованих інтенсивів - англ. для прораба, кресляра, візуалізатора))
READY?
IT`S TIME TO LEARN SOMETHING AMAZING TOGETHER!