in.Lab BLOG
поради

Що подарувати архітектору?

Вже четвертий рік поспіль ми збираємо для вас ідеї подарунків для архітекторів на Новий рік.
Нижче наш чималенький список всього, що й досі актуально і чим можна порадувати свого архітектора))
ТОП 10 цього року:

1. 🍃 Набір LEGO Architecture. Тут можна знайти як визначні памʼятки окремих міст, так і окремі цікаві будівлі, зокрема LEGO House від BIG @big_builds, про який ми колись робили допис.
2. 🍃 Перекидний настінний календар BAUHAUS.
3. 🍃 Шахи “Bauhaus. Конструктивізм” зразка 1923 року (дизайн Йозефа Хартвіга).
4. 🍃 Бездротова зарядка у вигляді крісла. Є на Aliexpress під назвою Janpim Wireless Charger або, якщо потрібно швидко, є в наявності на сайті Stall.com.ua
5. 🍃 Конструктор-маяк. Це не просто вигадані маяки, а зменшені дерев'яні копії реальних об'єктів. Від @lighthouse_ua

6. 🍃 Книги, книги, і ще раз книги! Вважаємо, що “Архітектура щастя” - must read для кожного архітектора. Про неї ми вже розповідали - стаття тут в блозі за посиланням. Можна придбати на сайті видавництва @art.huss. А взагалі дуже рекомендуємо видавництво CANactions (@canactions) - мають велику добірку кайфових книг на архітектурну тематику.
7. 🍃 Якщо знаєте, що людина працює в Revit, можна подарувати набір сімейств (шафи, дивани, ліжка, кухонні меблі тощо) - це дуже корисний подарунок! Якщо братимете у @revit.families, на першу покупку діє знижка 10% за купоном Model_10.

8.🍃 Подарунок для архітектора чи дизайнера, що "застряг" у своєму розвитку і потребує менторської підтримки - консультація Катерини Козлової @kozlovushek. Наприклад, є послуга портфоліо рев'ю для тих, кому актуально зробити або вдосконалити власне портфоліо. Або можна подарувати консультацію щодо плану дій, щоб проекти публікували в медіа, або щодо побудови власного бренду архітектора.

9.🍃 Українська мальовка або інші розмальовки від бренду Сумна вівця @sumnavivtsa
10.🍃 Сертифікат на навчання. Подарунковий сертифікат можна придбати і у нас, на будь-який курс in.Lab.
Кльові подаруночки з підбірок попередніх років:
11. 🍃 Керамічний конструктор @povna.torba щоб і від комп'ютера відпочити, і щось гарне сконструювати.

12. 🍃 Майстер-клас із ліплення з глини від @kustceramics - підходить навіть для новачків.

13. 🍃 Кружка для архітекторів з прикольними написами або малюнками. Конкретно ця - від @andreev_design. Також бачили хорошу від @ochevydno.shop

14. 🍃 Паперовий «Музей Сковороди»: PDF-викрійка та відеоінструкція зі збирання від @gor.na

15. 🍃 Настільна лампа з LED модулем, яка працює від акумулятора (на випадок вечірніх блекаутів).

16. 🍃 Вічний блокнот (наприклад Rocketbook Everlast). Замість звичайного паперу тут використовуються сторінки з композитного поліестру, з яких можна стирати чорнило за допомогою вологої серветки. Самі не користувалися, тому якщо у вас уже був такий – поділіться враженнями у коментарях.

17. 🍃 Планшет Wacom, котрий дозволяє писати на папері. Моделі Smartpad, Slate, Folio. Дозволяють експортувати скетчі, схеми та малюнки у векторний SVG, а рукописні тексти чудово розпізнають та експортують у звичайний текстовий файл. Не ідеальні, зі своїми особливостями, але можуть бути корисними для всіх, хто любить думати "на папері". Також рекомендують не кулькові стержні, а гелеві.

18. 🍃 Килимок для мишки. Можна купити як невеликий, чисто під мишку, так і на весь стіл, як без будь-яких написів, так і з принтом. Все залежить від вашого бюджету та побажань.

19. 🍃 Шкарпетки з архітекторами від Dodo Socks (@dodosocks). З ними можна не тільки тримати ноги в теплі, але також і загадково посміхатися щоразу, як вас питатимуть, хто на них зображений.
20. 🍃 Звичайний скетчбук - незамінна і завжди потрібна річ. Можна вибрати невеликий формат, щоб зручно було носити із собою. Дуже стильні є у @sketchterier.

21. 🍃 Стильна термокружка. Для зустрічей на будівництві з підрядниками або замовниками, або для виїздів на обміри в холодну пору року. Герметична термкружка з гарячим чаєм у таких випадках дуже рятує. Наприклад, нам дуже подобається Huskee Cup.

22. 🍃 Компактна лазерна рулетка (наприклад, Xiaomi Duka). Така штука стане класним помічником на об'єктах та вбереже від випадкових помилок. Також можна подарувати лазерний рівень.

23. 🍃 Каталог кольорів (RAL) – зручно, коли не треба шукати кольори по всьому офісу, а є власний набір під рукою. До того ж, вони часто губляться, тому такий подарунок теж завжди актуальний.

24. 🍃 Набір для планування з фанери від 2d furniture (@2dfurniture) - незвично і кумедно. Можна роздрукувати ваше планування у відповідному масштабі, а потім розважатися.

25. 🍃 Жорсткий диск для безпечного зберігання всіх-всіх важливих файлів не захаращуючи робочий комп'ютер. Для себе наш Кирило обрав жорсткий диск Seagate Basic 2TB STJL2000400 2.5 USB 3.0
Що подарувати архітектору, який дуууже стомився?

26. 🍃 Якісна (ортопедична) подушка - щоб краще спати хоча б у ті декілька годин на тиждень))

27. 🍃 Аромасвічка, піна або сіль для ванни та інші штуки для домашнього релаксу. Можна доповнити це будильником, який буде нагадувати, що пора вимкнути комп та піти відпочити!

28. 🍃 Абонемент у бассейн або на массаж.

29. 🍃 Картина за номерами, антистрес розмальовка або набір для творчості (наприклад для створення різдвяного віночка) - коли щось монотонно робиш руками, мозок розслабляється та відпочиває.

30. 🍃 Ромашковий чай або травяний збір для зняття напруги.

31. 🍃 Якісне ефірне масло лаванди - для розслаблення і більш якісного сну. Його можна накрапати в аромалампу чи аромадиффузор, або ж прямо на подушку перед сном.

Хочемо нагадати, що обіймашки також допоможуть зняти напругу у вашого втомленого друга архітектора :)
Усім гарних свят!

Ваша #inLabFamily