in.Lab BLOG
поради

Де шукати перші замовлення на візуалізацію?

🌿Де шукати перші замовлення на візуалізацію?

Таке питання ми отримуємо від наших студентів, тож вирішили підготувати детальну відповідь та поділитися нею з вами усіма.

Для початку потрібно створити портфоліо. Для цього можна виконати кілька робіт без замовника, чисто заради портфоліо, або звернутися до архітекторів/дизайнерів і запропонувати зробити візуалізацію якогось їхнього проекту безкоштовно.

Найпростіше оформити портфоліо на Behance (у нас є стаття як створити хороше портфоліо про основні моменти, які потрібно врахувати).

Далі вже варіанти пошуку замовлень:

🍃Створити акаунт на Upwork і шукати замовлення там (зараз дуже багато хто так працює, там багато іноземних замовників).

По Upwork є класний курс у цьому Telegram-каналі - треба прогорнути в самий початок каналу, там будуть уроки).

🍃Робити розсилку на пошти архітектурних/дизайн студій з пропозицією співпраці. Дуже важливо гарно та структуровано оформити цей лист та звертатися максимально індивідуально, щоб це не було схоже на спам. Дехто робить подібні розсилки в Instagram, але нам здається, що більшість просто відхиляє їх як спам. Але, знову ж таки, якщо звертатись індивідуально - шанси є.

🍃Писати про себе у чати дизайнерів і пропонувати там свої послуги. Таких чатів дійсно багато, ось наприклад один з них.

🍃Не боятися відкрито сказати на своїх сторінках у соціальних мережах, що вмію ось це і це, хочу, шукаю роботу...

Але у всіх цих варіантах вже має бути готовим портфоліо (щоб було одразу, що показати), а також умови співпраці (вартість, терміни й інші умови).

+ Подумати про власну безпеку. Наприклад, договір на виконання послуг з візуалізації з чітко прописаними умовами - його можна скласти самостійно, або з юристом, або, як варіант, придбати й адаптувати під свої умови. Якщо купляти, то, наприклад, у @archi.tash такий був.

Гарних вам замовлень і нехай кожен знайде те, що шукає=)