in.Lab BLOG
уроки revit

Технічне завдання на меблі у Revit

🌿У наших інтер'єрах часто трапляються авторські елементи, наприклад, меблів. У процесі розробки альбому креслень потрібно детально показувати їх. Це важливо тому що таким чином підрядники можуть краще зрозуміти усі нюанси виробу і більше шнсів, що таким чином процес виготовлення пройде максимально "гладко".

Кресленнями виробів для квартири Lev Apartment займався Кирило Дмитренко. Для кращого розуміння, що це й навіщо, ми поставили йому кілька запитань:

🍃Як створюються ці схеми?
Цей проект виконувався у Revit і конкретно для цієї задачі використовується інструмент "Сборка"/"Assemblies". При виділенні кількох об'єктів він стає активним та елементи групуються. Але, на відміну від звичайних груп, у збірці можна створювати свої власні листи та види: план/фасад/вид збоку/орто... Іншими словами, так ми отримуємо маленький проект усередині великого. Створені види я просто перетягую на лист і змінюю область обрізки, щоб додатково показати навколишні предмети (стіни, двері, підлога тощо).
🍃Як ти їх оформлюєш?

Для оформлення виду орто потрібно заблокувати 3D вигляд і залежно від того, до якої площини мені потрібен розмір, переназначаю робочу площину (по замовчуванню вона горизонтальна по підлозі рівня). Потім проставляю потрібні розміри у відповідних площинах, налаштовую графіку, додаю примітки і усе необхідне.

Для кращого розуміння, де який матеріал, я ввімкнув вигляд відображення "Shaded", де видно базові кольори текстур. Для швидкого оформлення видів я використовував шаблони (до речі, тут підійшли ті самі шаблони налаштувань виду, що й для загальних креслень), скопіював їх, щоб змінити масштаб, і назначив.

🍃Навіщо такі креслення потрібні в альбомі?

Для виробництва унікальних конструкцій на замовлення - завжди важливо надавати детальні схеми. Тому все це потрібно для того, щоб підрядники могли зібрати наш елемент меблів за точними розмірами, а потім змонтувати його за точним розташуванням. ⠀