in.Lab BLOG
поради

Як отримати свою першу роботу архітектора?

🌿7 порад, що допоможуть отримати вашу першу роботу архітектора:

1🍃 Орієнтуйтесь на софт, який ви вже знаєте
Не женіться за всім одразу. Звузьте пошук потенційних роботодавців, орієнтуючись на софт, в якому ви вже хоч трохи вмієте працювати.

2🍃 Складіть супровідний лист
Зазвичай архітектурні бюро отримують купу супровідних листів, на вивчення яких часто бракує часу. Тому краще написати простий та інформативний супровідний лист з 1-2 абзаців. А якщо ви попередньо вивчите діяльність фірми і згадаєте це чи щось зі сказаного/написаного у статтях чи лекціях її фахівцями, це покаже вашу високу зацікавленість та виділить вас серед інших претендентів.

3🍃 Покажіть свої проекті здібності
Перше враження про вас складає ваше портфоліо. Робіть його акуратно та професійно, уникайте стандартних шрифтів та шаблонів. Ваші вміння значною мірою відбиваються на документах, які ви надсилаєте. Включайте в портфоліо лише ті роботи, якими ви пишаєтеся і які ілюструють ваші сильні сторони.

4🍃 Перевірте, чи дійсно ознайомились із вашою кандидатурою
Не зайвим буде нагадати про себе, якщо вам не відповіли протягом тижня. Хто знає, може ваша заявка просто загубилася в нетрях чужої поштової скриньки?

5🍃 Шукайте роботу завжди
Використовуйте кожну розмову з новою людиною як можливість висловити своє бажання знайти роботу. Більшості людей дійсно подобається допомагати у будь-який можливий спосіб: поділитися контактами чи власними ідеями. Діючи так, ви використовуєте свою мережу знайомих для пасивного розширення пошуку роботи.

6🍃 Розвивайте свій бренд
Що спадає на думку, коли люди думають про вас? Що вони знають про вас? Як би вони вас описали іншим людям? Кожна взаємодія – це можливість зміцнити ваш бренд. Завжди будьте дружелюбними до тих, з ким спілкуєтесь. Галузь невелика, і хороша репутація тут життєво необхідна.

7🍃 Будьте присутні в інтернеті
Ведіть сторінку в соцмережі з вашими роботами або щонайменше регулярно поповнюйте портфоліо на Behance. Так ви не тільки заявляєте про себе світу, а й отримуєте можливість розширити мережу знайомств у своїй сфері.