in.Lab BLOG
поради rhinoceros

Курси Rhinoceros для ювелірів

🌿Підбірка курсів зі створення ювелірних виробів у Rhinoceros.

Ви регулярно питаєте, чи ми навчаємо ювелірній справі в Rhino, і нам завжди дуже шкода говорити ні. Тому, ми вирішили піти іншим шляхом - зібрати добірку курсів саме для цієї професії:

💎Jewellery Design Rhino від Udemy (Fundamental Jewellery Designing Techniques in Rhino 3D) – курс для початківців у ювелірній справі та тих, хто не знайомий з 3D моделюванням. Регулярно пропонують курс зі значною знижкою всього за 13$.
Тривалість: 45 лекцій на 5 годин.
Ціна: 85$.

💎Jewellery Design in Rhino - як і в попередньому автори курсу заявляють, що він підходить навіть новачкам, що не мають досвіду в 3D моделюванні. Але курс значно довший і значно дорожчий відповідно.
Тривалість: 21 година (3 год/тиждень)
Ціна: 645€ повна і 465€ - для студентів.

💎Rhino Level 1 for Jewellery Design - комплексний навчальний курс САПР для ювелірних виробів призначений для тих, хто професійно працює або бажає працювати у сфері проектування та виготовлення ювелірних виробів, але майже не знайомий із програмним забезпеченням для моделювання Rhino NURBS.
Тривалість: 7 занять по 3 години
Ціна: 540€ повна і 320€ - для студентів.

💎Rhino Jewelry Modeling & Grasshopper Generative Jewelry Design - онлайн курс з заняттями наживо в якому в кінці можна буде переглядати записи цих занять (майже як у нас =).
Тривалість: 6 занять
Ціна: 675$

💎Jewellery Design Training - це офлайн-курси, які проводяться в Канаді. Тут все серйозно: у навчання включені випробування матеріалів та підтримка технолога. Можна навчитися користуватися верстатами для виготовлення ювелірки та зробити свою модель. Мають 5 окремих курсів з ювелірної справи. Ціни і тривалість дуже різняться від одного до іншого.

💎The CAD Jewelry School - Окрім курсів, на їх YouTube каналі є безкоштовні міні уроки для ювелірів.