in.Lab BLOG
поради revit

Що має бути на розгортках?

🌿При створенні дизайну квартири пам'ятайте про те, що втілюватимете проект у життя не ви, а команда підрядників. Тому завжди видавайте креслення з усією необхідною інформацією, інакше в результаті можна недорахуватись розетки чи вимикача.

Важливою частиною проекту є розгортки - проекції на площину кожної стіни приміщення з контурами меблів, електрикою та іншими елементами, виконані строго в одному заданому масштабі.
В галереї приклади розгорток із наших дизайн-проєктів River Apartment та Lev Apartment.

А тепер розповідаємо, що саме має бути на розгортці:

1.🍃 Усі висоти прорізів: дверей, вікон та інших необхідних прорізів. Вони знаходяться на одному рівні чи різних? Якщо побачили різний рівень, спитайте себе: так задумано чи це помилка?

2.🍃 Габарити меблів. На розгортці має бути добре видно, як стоять предмети меблів поруч один з одним і відносно інших елементів стін.

3.🍃 Розміщення настінного освітлення.

4.🍃 Розміщення вимикачів, розеток, їх зв'язок із предметами меблів, дверима. Чи не накладаються вони?

5.🍃 Висоти та розміщення сантехнічних приладів у санвузлах.

6.🍃 Висоти та розміщення кухонних меблів та кухонної техніки.

7.🍃 Матеріали та розкладка плитки.

У Revit розгортки створюються за допомогою інструменту Фасад. Це дуже зручно, тому що будь-яка зміна в проекті автоматично відображається на розгортках і навпаки. Тому, якщо з'явиться необхідність додати розетку або змінити матеріал, це не потрібно виконувати окремо на кожному кресленні.