in.Lab BLOG
уроки revit

Організація аркушів та видів в Revit

🌿Під час роботи у вас можуть бути десятки креслень. Стандартно всі вони розподіляються відповідно за категоріями: плани поверхів, розрізи, розгортки тощо. Але що робити, якщо вам треба розділити креслення по окремих приміщеннях або ж окремо зберігати чорнові та робочі креслення?
Все це можна організувати, налаштувавши "Browser Organization" (Налаштування диспетчера проекту)

У відповідній вкладці "View" (Вид) у розділі "User interface" (Налаштування інтерфейсу) є та сама команда - "Browser Organization" (Налаштування диспетчера проекту). З її допомогою можна окремо налаштувати структуру креслень і структуру аркушів.
Використовуємо зазвичай "сортування" за параметрами примітки або коментаря, вписавши заздалегідь дані у відповідні параметри для видів та аркушів. Крім того, завжди через специфікацію видів та аркушів можна додати необхідний саме вам параметр, як то: розділ, поверх, секція, кімната або будь-що інше.
Ці налаштування допоможуть вам привести до ладу хаос із креслень, який відбирає у вас час на пошук необхідного виду, дозволять експортувати альбом за розділами і зроблять ваш файл проекту більш структурованим.