in.Lab BLOG
уроки revit

Ключові помітки (Keynote) в Revit

🌿Ключові помітки (Keynote) - один із різновидів маркування в Revit.

Цей тип маркування потрібен тоді, коли ви використовуєте в проектах одноманітні тексти, назви матеріалів тощо. За допомогою Ключових поміток можна створити текстовий файл, вказавши в ньому необхідні назви та їх позначення у вигляді цифрового коду або текстового скорочення.

Наприклад, у вас у проекті є вузол. На ньому цифровим кодом ви позначаєте обʼєкти, а поряд із ним розміщуєте таблицю з інформацією про ці об‘єкти та їхні дані.

Чим Keynote відрізняються від звичайних маркувань? Тим, що їх можна приписати з одним і тим самим позначенням до різних обʼєктів, і таким чином швидше оформлювати креслення.

🍃То як же створювати і керувати Ключовими помітками?


Спочатку створіть текстовий файл. Для прикладу можна дивитись на стандартний файл, що знаходиться в бібліотеці.

В текстовому файлі введіть числове позначення, потім відступ за допомогою команди Tab, і потім введіть текстове позначення.

У вкладці Анотації, в розділі Маркування виберіть Keynote (ключові помітки), а саме налаштування цих поміток, і у відкритому вікні вкажіть шлях до текстового файлу.


Маркування елементів виконується так само як звичайною маркою. Вибрати необхідні дані для об‘єкта можна і через саму марку, або ж при виділенні об‘єкта в його налаштуваннях.


У версії Revit 2023 трохи покращили роботу з маркуванням і додали можливість додавати до однієї марки декілька виносок одразу до кількох об‘єктів, по аналогії до роботи зі звичайним текстом. Це набагато пришвидшує роботу по деталізації та оформленню проекта.