С НУЛЯ, От планировки до анимации!
КУРС ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ
СТАРТ 14 ИЮЛЯ 2023
Для кого курс?
Курс для начинающих дизайнеров и архитекторов, которые только начинают знакомство с программами 3d моделирования и рендеринга.
Информация о курсе
Длительность
10 занятий по 150 минут
График
Вт / Чт
18:00 - 20:30
Стоимость
стандартная - 4300 ₴
ранняя - 3800 ₴ по промокоду BMCEARLY
Оплата
оплаты в 2 этапа
Записи
занятий доступны бессрочно
Поддержка
online в закрытой группе FB и у нас в офисе БЕССРОЧНО
Формат
онлайн/ в записи
Сертификат
получаете после сдачи заданий и теста
*для прохождения курса в очном формате необходим ноутбук.
* раннее бронирование - оплата 50% стоимости курса за 14 дней до старта

Чему вы научитесь на курсе:
Моделировать криволинейные формы, целостный объем здания и каскадный генплан.

Создавать набор архитектурных чертежей для коттеджа.
Визуализировать здание с участком, озеленением, бассейном и разными типами освещения + анимация :)
Программа курса
1
Rhinoceros
Знакомство с NURBS моделированием:
интерфейс программы;
типы построения линий и кривых, работа с ними;
поверхности простые и комплексные (типы Planar, Loft, NetworkSrf, SweepToRail);
построение генплана;
экспорт и импорт геометрии в Revit и 3ds Max.
2
Revit Architecture
Погружение в среду BIM проектирования:
интерфейс программы;
создание геометрии здания (стены, окна, двери, лестницы, мебель);
создание спецификаций (площадь помещений);
работа с материалами;
оформление и печать альбома чертежей проекта;
создание build-up схем;
связь с программой 3ds Max.
3
Enscape 3d
Визуализация и анимация в самом популярном плагине Европы:
настройка внутреннего и наружного освещения;
создание всех материалов для сцены;
наполнение сцены моделями из библиотеки;
подробное изучение настройки рендера;
создание панорамы интерьера и анимации;
посткоррекция рендера и работа с картами Enscape.
4
BONUS 3dsMax + Corona
Визуализация "классический" способ:
базовые инструменты 3ds Max;
использование готовых библиотек моделей и материалов;
настройка освещения и подготовка сцены для финального рендера;
основы визуализации в Cоrona Renderer.
*Блок предоставляется в записи - 9 часов видео.
На курсе мы сможем воссоздать Haus am Weinberg - проект голландских архитекторов из бюро UNStudio.
Работы студентов курса
ПРЕПОДАВАТЕЛИ
Мы разработали этот курс для оптимального изучения программы, исходя из наработок нашей студии in.Lab Architects
 • Павел Билоус
  Архитектор, специалист в направлении проектирования в Revit Architecture.
  Получил степень младшего специалиста в Винницком колледже строительства и архитектуры, и магистерскую степень в КНУСА. Автор и преподаватель курса Revit Interior.
 • Георгий Парфенюк
  Ведущий визуализатор в in.Lab Architects
  Архитектор, специалист в визуализации в Enscape 3d, студент магистратуры в КНУСА. Преподаватель блока визуализации в курсе Rhino, BMC, Revit.
 • Кирилл Цуман
  Архитектор, сооснователь in.Lab architects, куратор in.Lab School. Ведущий специалист в направлении моделирования в Rhino и 3ds Max. Преподаватель курса Rhinoceros. Получил магистерскую степень в Dessau Institute of architecture.
3800₴
Раннее бронирование за две недели до старта.
Полная стоимость - 4300₴
Процесс курса
Отзывы о курсе BMC
 • Ксенія Щериця
  Все дуже сподобалось) Курс дуже зручний, викладений грунтовно, конструктивно цікаво. Викладачі дуже зрозуміло пояснювали та допомогали у вирішенні проблем, що з'являлись під час навчання.

  Дуже зручно, що кожна лекція окремо знаходиться, можна у будь-який момент поверутись і передивитись саме потрібну частину. Також сподобався момент додаткових картинок для пояснення, як саме повинен виглядати кожен етап.
  https://www.instagram.com
  Березень 2023
 • Марія Русан
  Курс неймовірно інформативний, особливо для початківців та тих, хто давно хотів опанувати нові програми для моделювання і рендеру. Гарно структурований, тому навчання проходило комфортно. Впевнена, що в майбутньому візьму ще один курс.

  Велика подяка Георгію та Павлу, які без проблем відповідали навіть на найпростіші запитання і завжди були на зв'язку навіть по закінченню курсу. Усі лектори дуже лояльні.
  https://www.instagram.com
  Березень 2023
 • Олена Збожинська
  Проходила курс ВМС. Для новачків це ідеальний курс, щоб закохатись в архітектуру ще більше. Адже відкриваючи для себе нові можливості та інструменти проектування в програмах, стає все приємніше навчатись та розвиватись. Курс розроблений дуже структуровано та чітко, без води, але в той же час дуже інформативний. Раджу пройти усім студентам! Також дуже вдала добірка програм, адже це саме те, що допоможе швидко та ефективно створювати проекти. Саме мені курс дуже допоміг та дав поштовх розвиватись в програмах та архітектурі ще більше!

  З недоліків помітила, що не було вказано, що буде потрібен фотошоп, тому трохи зупинилась на цьому моменті. Але це не було великою проблемою, адже в цілому курс складає хороше враження. Взагалі я б можливо додала інформацію про частину з фотошопом на сайт чи інстаграм, бо це хоч і дуже поверхова частина була, але для мене, як для новачка, це було дуже корисно, хоч і звісно багато студентів вже вміють працювти в фотошопі.

  Дякую команді, відчувається, що над курсом багато працювали, щоб довести його до такого рівня. Бо лектори під час занять не заминаються і чітко викладають інфрмацію.
  https://www.instagram.com
  Березень 2023
 • Назар Третяк
  Дуже корисний курс, щоб розібратися одразу з декількома програмами для роботи з 3D - дякую за таку можливість. Я дуже вдячний. Однак, помітив, що відео по Enscape були по застарілій версії, що завадило виконувати домашку вчасно :/ Також були певні проблеми зі звуком відео останніх 3-х занять.

  Всі лектори на курсі в записі професійно пояснили матеріал. Заняття проводились доступно, без труднощів зрозумів суть завдань. При виникненні питань отримував відповідь, тому все чудово ;)
  https://www.instagram.com
  Березень 2023
 • Софія Коваленко
  Дуже сподобався цей курс, вважаю його гарним стартом для вивчення цих програм, сподобалися дуже доступні та зрозумілі заняття зацікавлені у роботі викладачі.
  Щодо мінусів, не дуже зручно проходити курс в режимі онлайн, маючи лише один монітор.
  https://www.instagram.com
  Березень 2023
 • Наталья Кикава
  Курс очень понравился. Много различной информации было подано за короткий промежуток времени. Огромное спасибо лекторам за хорошую подачу материала и обратную связь. Также очень понравился формат работы с кабинетом, где можно было пересматривать необходимые уроки. Думаю этот курс отлично подойдет тем, кто хочет быстро и качественно освоить самые актуальные программы. В будущем надеюсь пройти еще больше курсов от in.Lab school!
  https://www.instagram.com
  Март 2023
 • Катерина Чернявська
  Мені дуже сподобався курс. Коли я записувалася на курс BMC, то з цих трьох програм була знайома тільки з Revit. І перші думки були, коли побачила матеріали для занять: "ого, а я точно зможу таке побудувати? Якесь воно важке. Може не варто було записуватися на курс?". Я то в себе вірила, що зможу розібратися, але ті картинки трохи лякали. Та тепер розумію, що там нічого важкого немає, коли тобі все зрозуміло і доступно пояснюють. Та й сама програма Rhino, яка мені спочатку здалась важкою, виявилася дуже цікавою. Тепер я хочу пройти ще курси Rhino та Revit окремо. Enscape також сподобався, хоча в цій програмі довелось трохи самій розбиратися, бо я встановила останню версію, а курс проходила в записі і там була трохи рання версія, а вони добре так відрізняються. Думаю, що знання, які я отримала на цьому курсі, будуть мені дуже корисними.
  https://www.facebook.com
  Листопад 2022
 • Ярослава Михнюк
  Один із перших курсів, який я пройшла до кінця. Насичена програма, приємний та зручний процес навчання, уважне ставлення викладачів до вас та ваших питань – все це дуже мотивує. Хотіла порадити вас знайомим вже після перших занять по Rhino (настільки цікаво і зрозуміло пояснювали). Особливо зручний кабінет зі всіма матеріалами, записами занять та поясненнями до встановлення програм. Графік навчання також приємний, не перевтомлюєшся і є час виконати завдання. Курс повністю виправдав очікування (тепер не хвилююся щодо подачі диплому), Дякую за нові навички!

  Лектори (Тася, Павло та Георгій) дуже приємні, ввічливі і головне доступно викладають матеріал. Не поспішають, підтримують і одразу пояснюють складні моменти, також швидко відповідають на домашні завдання. Дякую лекторам за професіоналізм і за викладання українською, було приємно!
  https://www.instagram.com
  Серпень 2022
 • Іванна Малащук
  Все сподобалось) Викладачі все доступно і зрозуміло пояснювали. Загалом я залишилась дуже задоволена цим курсом!) Думаю, що цей курс чудова база для подальшого вивчення цих програм))
  https://www.facebook.com
  Вересень 2022
 • Дарья Мартынова
  Все очень понравилось, было интересно и полезно
  Хочется отметить Георгия. Очень хороший лектор, объяснял все быстро и доступно. Отдельное спасибо ему за обратную связь. Все преподаватели хорошо дают нужную базу для обучения. Талантливые, молодые специалисты! Хочу пожелать успехов в работе всем преподавателям, так как они достойные мастера своего дела.
  https://www.facebook.com
  Сентябрь 2022
 • Ігор Козловськой
  Курс сподобався, було дуже цікаво, я постійно докладав зусиль і старався брати з нього максимум. Так як я навчаюсь на інженера-будівельника і до цих пір знав тільки Autocad, особисто для мене все було абсолютно новим. Пів року назад я почав активно рухатись в тому напрямку, щоб вивчати та використовувати сучасний софт. Я точно знав, що хочу почати вивчати Revit і в якийсь момент натрапив на ваш Instagram, відтоді з захопленням слідкував за вами і коли випала нагода, відразу ж вирішив записатись на ваш курс. Незважаючи на те, що курс спрямований більше на архітекторів, мені було дуже цікаво поринути в ваш світ і побачити вашими очима, що таке бути архітектором, це дуже класний досвід, яким я дуже задоволений і дуже вам вдячний. Тепер не виключаю варіанту, що пов'яжу свою професію з архітектурною частиною.
  Курс полягає в проектуванні крутого, сучасного будинку за допомогою базового функціоналу, цього вистачає, щоб на базовому рівні пізнати кожну з програм. Весь навчальний процес йде швидко і ми переходили з програми в програму, через це трохи було морально важко переходити до настурної програми, бо розумів, що минулу ще не вспів засвоїти, але не треба забувати, що курс базовий! Тому тут все ок і ніяких притензій бути не може. Доречі був здивований тим, що з кожним уроком нас ставало все менше і менше, це напено було якесь навчання на виживання😂. Дуже вам дякую і до зустрічі.👋
  https://www.instagram.com
  Серпень 2022
 • Катерина Тивонюк
  Все сподобалось, а найбільше результат – за досить короткий період часу з нуля опанувала 3 програми. Повністю задоволена курсом) Викладачі теж супер, - все дуже доступно ''розжовували'', відчувалося, що слухаєш професіонала який зацікавлений у твоєму результаті.
  https://www.instagram.com
  Серпень 2022

 • Худзяк Устим
  Подруга проходила цей курс і порекомендувала мені. До курсів я завжди скептично ставлюсь, а цей мені сподобався: все зрозуміло, викладачі лояльні (відносяться з розумінням, коли не встигаєш доробити домашку). Можна 100 раз перепитати коли взагалі нічого не розумієш. Сподіваюсь до літа ми переможемо і я ще встигну потрапити на літній курс)
  https://www.instagram.com
  Квітень 2022

 • Ольга Голубова
  Початок курсу був супер, перша частина - Ріно. Потім Ревіт. А потім - війна... Але це не завадило переглянути хоча б відео у записі, викладачі швидко відповідали на усі запитання, одразу зрозуміло, що саме цінне для кожної людини та спільноти. Для in.Lab цінна їх діяльність, зі мною контактували усі і дуже круто, що навіть в таких екстремальних умовах люди не забувають про свою професійну діяльність і про те, що ще ж треба архітекторів навчати, відбудова України не за горами))
  https://www.facebook.com
  Квітень 2022

 • Наталья Терещенко
  Я в полном восторге от курса BMC. Этот курс открыл мне дверь в мир быстрого и реалистичного рендринга, но не только! Выходишь на качественно другой уровень проектирования. До этого работала в автокад+3д макс и всегда волновал вопрос как возможно точно без погрешностей и так, что бы не вся жизнь на это ушла)) проектировать бионические обтекаемые объекты, без "плясок с бубнами". На курсе BMC я получила навыки, которые в будущем помогут мне не бояться сложных форм в проектировании. Полученные знания сразу начала применять в работе, in.lab вы топчик) Дякую!
  https://vk.com
  Апрель 2022

 • Ірина Табака
  Все сподобалось) Все зрозуміло і досить цікаво. Відкрила для себе нові програми. За досить короткий час взнала для себе багато корисного та цікавого. Тішить те, що є можливість пройти курс онлайн.
  https://www.facebook.com
  Вересень 2021

 • Елена Ткаченко
  Курсы очень понравились, стала себя чувствовать немного уверенней в программах. Акцент на курсах не выдать материал, а сделать так, чтоб студент понял! И за это огромное спасибо, терпели мои вопросы)) Очень благодарна за знания! Думаю это не последний курс с вами)
  https://www.facebook.com
  Март 2021

 • Анастасия Процюк
  Очень понравилась доступная подача информации, как первокурснице мне было важно разобраться во всех базовых моментах. Здорово, что на выходе получается полностью законченный проект (который я точно буду использовать как образец в дальнейших работах) И очень классно, что в группе были люди разного уровня:) С удовольствием еще прийду на ваши курсы🤍
  https://www.instagram.com
  Сентябрь 2021

 • Анастасия Шевцова
  Курс составлен отлично. Материал последователен и прекрасно структурирован. Все просто и понятно, когда делаешь всю работу пошагово вместе с преподавателями. Глаза не разбегаются в неизвестности того, что нужно делать. С уверенностью можно сказать, что знакомство с программами прошло успешно!
  https://www.instagram.com
  Сентябрь 2021
 • Анна Денисенко
  Курс цікавий, за короткий час прокачала програми які вже знаю, і вивчила нові, багато фішок на вивчення яких, при самостійному навчанні, знадобилося б витратити роки, а тут тебе направили і дали багато можливостей для нових звершень в своїх проектах. Курс проходила онлайн. Лектори класні, все доступно пояснювали. Плюс це відео, адже можна переглянути і повторити у випадку, якщо не встиг або не вийшло під час навчання.
  Листопад 2020
 • Сергей Филимонов
  Понравилась идея демонстрации создания объекта сложной формы, используя разные программы. Интересно, что все создавали с нуля - это помогает не боятся создавать объекты с начальным, но достаточным знанием инструментов программ
  https://www.facebook.com
  Ноябрь 2020
 • Каптенко Диана
  Oчень доступно и быстро всё объясняют. С такой помощью легко было разобраться в новых программах.
  https://www.facebook.com
  Ноябрь 2020
 • Елена Морозова
  Очень содержательные и дружественные курсы. Поскольку «повторение – верный способ учения», то после занятий смотреть видеозапись и выполнять задания -- удобно и очень эффективно. Преподаватели «знают дело, которому учат», их отношение к слушателям – серьёзное и внимательное. Максимально подготовлена программа, со всеми раздаточными материалами. Безусловно, рекомендую эту архитектурную школу, и курс ВМС. Единственное, что хотелось бы добавить -- больше согласованности преподавателей между разделами программы при переходе из Rinoceros в Revit, и далее в Enscape. Хочу продолжить обучение здесь же на курсе «Revit interior".

  Сентябрь 2021
 • Artem Bilokonskyi
  Понравилось. Особенно понравилось, что есть видео уроков и можно подтянуть то, что не успел на уроке.
  https://www.facebook.com
  Ноябрь 2020
 • Анастасія Фінагеєва
  Дякую за чудовий курс BMC, а особливо за можливість онлайн-участі. Курс дуже зручний, викладений грунтовно, конструктивно цікаво!) Усі викладачі - професіонали своєї справи, завжди готові допомогти, за це їм велика вдячність! Цей курс - чудова можливість познайомитися з програмами, базових знань на курсі можна отримати дуже багато!
  https://www.facebook.com
  Вересень 2020
 • Антон Сисоєв
  Понравилось практически всё: начиная с подачи материала, заканчивая приобретенными практическими и теоретическими знаниями. Единственное, конкретно по пройденному мной курсу - я считаю, что можно было бы поменять местами блоки Ревит и Рино. На мой взгляд, лучше начинать с планировки и возведения простых конструкций, а уже вторым этапом "одевать" здание в криволинейные формы стен, но возможно, конкретно в этом случае, обратный порядок оправдан)
  https://www.facebook.com
  Сентябрь 2020
 • Палиенко Максим
  Спасибо ,отличная емкая программа. Из минусов онлайн курса: пока отвлечешься на повторение движения преподавателя и поиска иконок на панели задач можешь "споткнуться" и уже не догнать всех. Возможно, было бы легче, если бы до начала занятия бегло показывали, какие иконки и вкладки будут задействованы в уроке.
  Март 2020
 • Тетяна Каменська
  Все очень хорошо организовано, преподаватели классные и понятно объясняют. Единственное что, перед первым занятием приходит много писем, иногда информация повторяется и немного можно запутаться. А так, все остальное 100/10.
  https://www.facebook.com
  Март 2020
 • Юлия Попкова
  Очень понравился курс! Несмотря на то, что он был онлайн (из-за карантина) - вся информация была просто идеальна подана для каждого. Данный курс помог в изучении сразу 3 программ и нам показали не просто как воплотить уже существующее здание, а показали как избежать ошибок (какие они в принципе могут возникнуть), дали базу с которой можно дальше работать и продвигаться! Отдельное спасибо всем преподавателям :)
  https://www.facebook.com
  Март 2020

 • Щиголь Євгеній
  Курси дуже цікаві, дуже багато нового дізнався. Викладачі все чітко і зрозуміло розказують і показують, якщо щось не зрозуміло, то з радістю допоможуть з цим. У програмах і далі хочеться працювати і вже хочеться записатися на нові курси в InLab, щоб дізнатися ще більше для більш вільного проектування
  https://www.facebook.com/zhenjashchigola
  Листопад 2020
 • Катерина Капущак
  Курс дуже інформативний, все пояснювалось доступно, тому не виникало фактично ніяких складнощів в роботі) Хоча спершу були певні переживання на рахунок нових програм, все вивилось цікаво і легко завдяки детальним інструкціям:) Все сподобалось, дякую за вашу роботу!
  https://www.facebook.com/k.kapushchak
  березень 2020
 • Аня Кузовкіна
  Сподобалось все, курс досить насичений , але все викладається дуже доступно, тому за три тижні познайомитись з трьома новими програмами виявилось не складно) Думала, що будуть виникати проблеми, оскільки проходила курс онлайн, але такого не було. Задоволена всім)
  https://www.facebook.com/anna.kuzovkina
  січень 2020
 • Андрей Пащенко
  В целом все отлично. Для вводного курса по ряду абсолютно новых для меня программ так вообще супер! Появился азарт к изучению глубже. С помощью только одной методички, правда , сложно что-либо полностью сделать, но на то есть видео. Видео это здорово!
  https://www.facebook.com/Andr11Pashchenko
  январь 2020
 • Наталя Мелекита
  Інформативний і корисний курс для вивчення нових програм. Для себе відкрила багато нового, оскільки з програмами курсу познайомилась вперше. Найбільше сподобалась частина Rhino. З мінусів - були незначні проблеми з webinar. В загальному усе сподобалось. Дякую))
  січень 2020
 • Гордеев Вячеслав
  Хорошо подготовленный пошаговый курс по значительному количеству программ, из которых лично мне больше всего был интересен Rhinoceros. Кирилл (преподаватель по этой программе) объяснял все доступным и понятным языком, хотя интерфейс программы ну вот совсем нетривиальный :) Получил от курса ровно то, что хотел и даже больше. Собираюсь идти на расширенный курс по рино, чтобы изучить его более досконально.
  https://www.facebook.com/bizquality
  январь 2020
 • Таня Вачко
  Часом вебінари лагали, але це не критично бо був запис) Тест вкінці курсу не продуманий, тому що бали рахуються лише по тестах і питання не всі зрозумілі, а сам курс крутий, дуже дякую
  січень 2020
 • Марьяна Крачковская
  Понравился весь курс. Спасибо большое преподавателям за доступность изложения всех учебных материалов!
  https://www.facebook.com/m.krachkovska
  январь 2020
 • Ростик Гурський
  Найкраще викладений матеріал по Rhino, дуже хороший темп роботи, все чітко і ясно. Коли перейшли на Revit трохи складніше все пішло. Половину уроку доробляв вже з відео, з Ріно після уроку залишалось тільки дз. Можливо просто в мене так проблемно пішло, але всеодно написав) В енскейпі були проблеми із завантаженням самої програми, але матеріал викладено добре) Загалом, як для базового курсу то дуже класно! за короткий проміжок часу охопили купу матеріалу. Все доступно і чітко) Ще не знаю на рахунок інакших курсів, але на інтенсив у Львові точно планую прийти)і думаю над літньою школою , якщо буду мати можливість)
  https://www.facebook.com/r.hurskiy
  січень 2020
 • Гецко Наталія
  Весь курс сподобався. За короткий проміжок часу вивчити стільки нових програм мені здавалося нереально. Але як виявилося, що базовий курс моделювання та рендерингу настільки компактно та розумно створений, що я опанувала всі програми на курсі дуже легко. Хоч і кожна програма викладається іншим викладачем, все дуже зрозуміло. Дуже задоволена курсом. Хоч і пройдена частина як айсберг, все найцікавіше в кожній з програм я ще не опанувала, але вже і так задоволена вивченим матеріалом. Обов'язково з часом ще буду проходити курси у вашій школі. Дякую за все.
  листопад 2019
 • Надія Андріїв
  У курсі все сподобалось. Дуже багато нової корисної інформації, а ще більше натхнення до якісних проектів :)
  https://www.facebook.com/nadia.andriyiv
  квітень 2019
 • Елена Мелешко
  Спасибо за курс! Как всегда понравилось, так как я была у вас на летней школе, некоторые вещи уже были знакомы, но все-равно было много интересной и новой информации! Больше всего понравилась часть с rhinoceros. В принципе все понравилось, сами задания, преподаватели и отношения к студентам. Спасибо)
  https://www.facebook.com/e.meleshko
  апрель 2019
 • Строкач Алина
  Очень приятные преподаватели, в особенности Паша и Саша, с ними весело и понятно работать, нет напряжённой обстановки. Огромный плюс что за такой маленький период времени можно освоить так много программ. Минусы в том что: не было 3d max ради которого, по факту, я и пришла. Из-за большой нагрузки мозг не соображает и все делали на автомате как сказали и получается если посадить меня одну то половину (особенно по rhino) я не сделаю. Ну и было бы неплохо занятия поставить на часик раньше;)
  https://www.facebook.com/a.strokach
  сентябрь 2019
 • Скороход Рома
  В целом все позитивно и с чувством юмора. Понравилось как доходчиво и со вниманием ко всем объясняли материал ! Из минусов: сократил число чел. в группе, так как много времени уходит на объяснение))
  https://www.facebook.com/r.skorohod
  сентябрь 2019
 • Яковенко Виктория
  Все понравилось, очень хорошие преподаватели, которые все объяснят и не раз)) Этот месяц занятий ознакомил меня с множеством программ и дал хорошие азы для дальнейшего изучения.
  https://www.facebook.com/victoria.yakovenko
  сентябрь 2019
 • Владлен Набутовский
  Понравилось то, что курсы дали мощный толчок в обучении сразу 3 очень важных для профессиональной архитектурной деятельности програм, после чего намного проще самостоятельно разобраться в деталях. А так же очень удобно после занятия пересматривать урок в ютубе, если что-то осталось непонятым. Отдельное спасибо команде за быстрые ответы и понимание!)
  https://www.facebook.com/v.nabutovsky
  январь 2019
 • Китаева Ксения
  Курс понравился не смотря на то, что проходила онлайн и в основном по записи. Преподаватели объясняют все доступно, по этому проблем не возникало.
  https://www.facebook.com/kseniyakit
  январь 2019
 • Костянтин Кравцов
  Програма курсу структурована та максимально оптимізована. Інколи було важко (оскільки, з деякими програмами працюєш вперше), але водночас дуже цікаво. Серед недоліків я б виділив, деколи, значні об'єми домашніх завдань, без виконання яких неможливий наступний етап роботи. Дякую лекторам! Обов'язково прийду до вас ще!
  січень 2019
 • Рева Максим
  Швидко і якісно здобув навички в кількох програмах при створені одного об'єкту.
  https://www.facebook.com/maksym.reva
  квітень 2019
Write to us
Telegram