🌿Ми знаємо, як ви любите лайфхаки та чек-листи. Тому сьогодні із задоволенням ділимося списком улюблених інструментів Люби Тітаренко:
Я працюю в Revit вже 12 років, протягом яких було зроблено так багато проектів, що їх нереально порахувати) За цей час у мене набрався цілий список улюблених інструментів Revit.
1.🍃 Найбііільш улюблена фіча - створення ескізу по "вибраній" лінії. Наприклад, це коли ти малюєш ескіз (скажімо, ескіз перекриття) не ручками, а просто вибираєш стіни.
2.🍃 Постановка розмірів ланцюжком відразу на всю стіну. Тобто я не клацаю по кожному елементу стіни, а відразу витягаю весь ланцюжок розмірів по стіні, при необхідності - з урахуванням прорізів стін, що перетинають, і прив'язки до осей.
3.🍃 Створення топології за імпортованими даними - мій порятунок! Якщо у мене є горизонталі поверхні (у форматі dwg), рознесені по висотах (я не працюю в AutoCAD, тому роблю це в Rhino), - з цим інструментом топологія створюється в один клік мишки!
4.🍃 Робота з варіантами. Я не копіюю планування (як це роблять в AutoCAD, наприклад), а просто створюю варіанти і перемикаюся між ними. Це дуже зручно!
5.🍃 Створення колон по сітці осей. Якщо колон багато - я не ставлю кожну "вручну", а вибираю створення по сітці осей, і Revit розставляє їх сам.
6.🍃 Створення елементів за формою. Для мене це актуально, тому що періодично я працюю зі складними формами, створеними у Rhino. Я можу створити дах/перекриття/стіну за імпортованою геометрією в один клік.
7.🍃 Створення шаблонів видів. Налаштовувати графіку на кожному виді - довго. Набагато простіше налаштувати графіку на одному вигляді, та присвоїти ці налаштування іншим аналогічним видам.
8.🍃 Ну і, звісно, автоматичні специфікації. Не уявляю, як можна жити без них. Створити експлікацію приміщень, порахувати кількість матеріалів... Та навіть обсяг виїмки/насипу! Страшно подумати, що хтось рахує це по-елементно вручну, і потім сидить з калькулятором або Excel.
У відео нижче дивіться, як працюють усі ці інструменти.