gallery/corona_logo_logotype_black_s
gallery/ivahov

Вячеслав Івахов

 

Архітектор, візуалізатор, засновник студії ivakhow+partners, автор курса по 3Ds Max. Надихає спілкування з людьми. Люблю бути корисним.

gallery/1

+ бонус для тих, хто виконає роботу на відмінно - майстер-клас по marvelous designer - моделювання тканин  і м'яких меблів методом симуляції

 

gallery/forlogos

НАВЧИСЬ СТВОРЮВАТИ ПРЕКРАСНІ РЕНДЕРИ

ДЛЯ СВОЇХ ІДЕЙ

КУРС ВІЗУАЛІЗАЦІЙ 

(БАЗОВИЙ КУРС)

* бронювання місць в групі здійснюється за допомогою внесення передоплати в розмірі 300 грн, яка враховується при оплаті всього курсу.

для всіх, у кого виникали труднощі при самостійному освоєнні програми 3Ds Max + CORONA . Курс охоплює всі необхідні теми і предмети для отримання фотореалістичних архітектурних 3D візуалізацій.

призначений для всіх , у кого виникали труднощі при самостійному освоєнні програми 3Ds Max . Курс охоплює всі необхідні теми і предмети , для отримання фотореалістичних архітектурних 3D візуалізації .

Даний курс не вимагає досвіду роботи в 3Ds Max та CORONA , тому що починається навчання з найпростіших і базових прийомів.

 

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ КУРС:

      Початок         Дні          Час            Кількість занять               Ціна            Вт, Чт   19:00 - 21:00        6 занять  + 1          уточніть 

                                                                                                                                                   
 

ЛЕКТОР КУРСУ

* наявність ноутбуку обов'якова.

Старт 1 листопада.

 - це середовище тестування ідей. Говорячи про фотореалістичну візуалізацію, картинка повинна бути наближена до реальності. Це дозволяє уникнути помилок при реалізації проектів. З іншого боку - 3Ds Max дозволяє в точності передати ідею замовнику, у якого об'ємно-просторове мислення на порядок менш розвинене, ніж у будь-якого архітектора. Принеси йому плани, розгортки - він не отримає враження від свого будинку. Але коли з'являється якісна картинка - емоції зовсім інші. Таким чином, 3Ds Max  допомагає нам у нашій роботі.

Мета курсу - засвоїти інструменти створення фотореалістичних зображень.

gallery/untitled-1
gallery/untitled-11

Відгуки студентів курсу

Взагалі я не прихильник будь-яких курсів, але я вирішив спробувати. Інформація, яку нам розповідали була досить корисною чіткою нічого зайвого. Атмосфера була дружня, всі один одному допомагали. Я навіть і не очікував, що так швидко освою всі програми, які ми вивчали. Загалом курси дуже сподобались і отримана база знань дала дуже крутий результат!

 За достаточно короткий термин мне пришлось освоить сразу несколько программ, что было успешно! Идя на курсы, я не имела представления что к чему, но после сформировала совершенно другое представление об этом. Ребята научили работать и, более того, влюбили в 3DsMax! Это было мое большое открытие! Атмосфера, люди, учеба, доступность и понятность для каждого - вдохновляло все! Большое спасибо!

- Ознайомлення з інтерфейсом програми 3Ds Max
- Базові установки і настройки
- Моделювання: модифікаторами
- Наповнення та оптимізація сцени (як навіть на слабкому комп'ютері можна видавати хороший результат)
- Постановка камери
- Налаштування освітлення: природне і штучне. Теорія освітлення.
- Матеріали: теоретична частина
- Матеріали: базові
- Постобробка в Photoshop
- Створення фінальної картинки в Photoshop техніками matpaint

ДЕТАЛІ КУРСУ

ІНСТРУМЕНТИ, ЯКІ ВИ ВИВЧИТЕ НА БАЗОВОМУ КУРСІ

gallery/image02
gallery/image01
gallery/image07
gallery/image09
gallery/bundner-kunst-museum-extension-chur-barozzi-veiga_dezeen_1568_5
3Ds Max
gallery/image12
gallery/image06

Слухачі курсу зможуть самостійно обрати об'єкт майбутнього рендеру з запропонованих на занятті.

ПРИКЛАДИ РОБІТ ЛЕКТОРА

CORONA+3Ds MAX

gallery/попова-лиза

Роботи студентів курсу

gallery/фесак олеся
gallery/женя чайка

Чайка Женя

Попова Лиза

Фесак Олеся